Categories: Ґаджети

Представлений спортивний браслет Xiaomi Hey+ Band 1S з надійною застібкою, новим дизайном і іншими особливостями

Share
Час читання: 2 хв.

Представлений сьогодні на території Китаю фітнес-трекер Xiaomi Hey + Band 1S оснащений 0,95-дюймовим AMOLED-дисплеєм, що володіє щільністю пікселів 282 ppi, завдяки чому людське око не бачить будь-яких пікселів. Ремінець отримав надійну застібку, яка використовується в наручних годинниках, завдяки чому браслет абсолютно точно не злетить з руки після невдалої спроби здійснити рух. На вибір пропонують три кольори ремінця – чорний, салатовий і оранжевий, але в майбутньому, можливо, таких виявиться доступно більше. За автономність в трекері відповідає батарея ємністю 120 мАг, одного повного заряду якої вистачає на 18 днів автономної роботи.

Одна з особливостей цієї моделі – чіп NFC, що дозволяє оплачувати покупки в магазинах і платити за проїзд в громадському транспорті. Втім, трекер прив’язаний до платіжної системи Mi Pay, яка поки що працює тільки в Китаї. По частині зовнішнього вигляду Xiaomi Hey + Band 1S відчутно відрізняється від своїх попередників, а секрет його краси в металевій рамці по всьому периметру дисплея. З якого саме матеріалу вона виконана – не уточнюється.

Є захист від води і пилу за стандартом IP68, причому трекер витримує тиск до 5 АТМ, завдяки чому з ним можна запросто поринати на глибину до 50 метрів. В іншому, пристрій має вбудований датчик серцевого ритму, гіроскоп, акселерометр, функцію управління відтворюється музикою, вбудований ШІ, а також безліччю інших можливостей. Одна з найбільш значущих серед таких полягає в тому, що Xiaomi Hey + Band 1S можна підключати до системи «розумного» будинку, щоб управляти тими чи іншими функціями прямо зі свого зап’ястя.

На території Китаї Xiaomi Hey + Band 1S оцінений в $ 35, але вже зараз усі охочі можуть купити його собі на AliExpress, де він коштує трохи більше – $ 52. Оформити замовлення на новинку можна тут .

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    Штучний інтелект Google Gemini вийшов на iPhone

    Google випустила безкоштовний застосунок чат-бота Gemini для користувачів iPhone - тепер його можна завантажити в…

    15.11.2024

    Наскільки безпечно спати зі смартфоном під подушкою

    Чесно кажучи, я теж час від часу беру телефон у ліжко, хоча знаю, що це…

    15.11.2024

    Компанія 01.ai анонсувала інноваційну ШІ-модель Yi-Lightning

    Компанія 01.ai представила нову модель ШІ Yi-Lightning, схожу з GPT-4. Для навчання моделі використовувалося 2000…

    15.11.2024

    Вийшов безкоштовний ChatGPT для Windows

    Стартап OpenAI офіційно оголосив про вихід загальнодоступної версії застосунку ChatGPT для користувачів ПК під управлінням…

    15.11.2024

    Дизайн Samsung Galaxy A26 показали на якісних рендерах

    Надійний інсайдер під ніком OnLeaks опублікував серію деталізованих зображень ще не анонсованого смартфона. Крім того,…

    15.11.2024

    iOS 18.1 змушує iPhone перезавантажуватися після трьох днів бездіяльності

    Коли вийшла iOS 18, Apple додала дуже цікаву фішку. Тепер iPhone автоматично перезавантажується кожні три…

    15.11.2024