Categories: Ґаджети

Xiaomi Mi Band 4 вразив всіх своєю ціною в Україні та інших країнах світу

Share
Час читання: 2 хв.

Буквально вчора, на території Китаю відбувся офіційний анонс такого наручного гаджета, як Xiaomi Mi Band 4. Новинка отримала 0,97-дюймовий AMOLED-дисплей з роздільною здатністю 240 на 120 пікселів, а захищений від фізичного впливу він загартованим склом з олеофобним покриттям для запобігання появи відбитків пальців. Уже відомо, що цей наручний гаджет коштує на китайському ринку досить мало – всього 179 юанів, тобто його покупка обійдеться в 800 гривень, якщо говорити про базову модель без чипа NFC. 12 червня 2019 року, стала відома ціна цього трекера в Україні та інших країнах світу.

Китайська корпорація Xiaomi вважає за необхідне формально анонсувати Xiaomi Mi Band 4 на міжнародному ринку через всього добу після презентації в Китаї. Таким чином бренд, найімовірніше, хоче підкреслити велику значимість Європи і України для нього. На офіційному сайті даного виробника електроніки з’явилася інформація про те, що цей наручний гаджет стане доступний для покупки всім бажаючим вже 26 червня, коли він вийде на міжнародному ринку. Нехай на українському веб-сайті таких відомостей поки що і немає, але, швидше за все, вже незабаром вони з’являться.

Офіційна рекомендована ціна Xiaomi Mi Band 4 в Європі становить 39,99 євро, а це приблизно 1 300 гривень. У таку суму грошей обійдеться модель без чипа NFC, яка має батарею ємністю 135 мАг, а вистачає її на 20 днів автономної роботи без додаткової підзарядки. Не доводиться сумніватися в тому, що даний наручний гаджет швидко знайде популярність серед покупців, адже навіть на 50% вища ціна на міжнародному ринку навряд чи відіб’є у мільйонів людей бажання стати його власниками.

Виходу з усього цього очевидно, що Xiaomi Mi Band 4 в Україні буде коштувати приблизно 1 500 гривень, що робить найдоступним із сучасних смарт-годинників на ринку.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    Наскільки безпечно спати зі смартфоном під подушкою

    Чесно кажучи, я теж час від часу беру телефон у ліжко, хоча знаю, що це…

    15.11.2024

    Компанія 01.ai анонсувала інноваційну ШІ-модель Yi-Lightning

    Компанія 01.ai представила нову модель ШІ Yi-Lightning, схожу з GPT-4. Для навчання моделі використовувалося 2000…

    15.11.2024

    Вийшов безкоштовний ChatGPT для Windows

    Стартап OpenAI офіційно оголосив про вихід загальнодоступної версії застосунку ChatGPT для користувачів ПК під управлінням…

    15.11.2024

    Дизайн Samsung Galaxy A26 показали на якісних рендерах

    Надійний інсайдер під ніком OnLeaks опублікував серію деталізованих зображень ще не анонсованого смартфона. Крім того,…

    15.11.2024

    iOS 18.1 змушує iPhone перезавантажуватися після трьох днів бездіяльності

    Коли вийшла iOS 18, Apple додала дуже цікаву фішку. Тепер iPhone автоматично перезавантажується кожні три…

    15.11.2024

    Як зрозуміти, що додаток збирає ваші дані без дозволу

    Щороку ми завантажуємо мільярди додатків на смартфони — щоб швидко спілкуватися, займатися банкінгом, редагувати фото…

    14.11.2024