Нова приставка Project Scarlett отримала приголомшливу особливість

Час читання: 2 хв.

Головним конкурентом ігрової приставки Sony PlayStation 5 є консоль Project Scarlett, яку Microsoft анонсувала в рамках виставки E3 2019. Цей пристрій для любителів відеоігор оснащено технічним оснащенням від компанії AMD, а за своєю потужністю воно в цілих чотири рази потужніша існуючого зараз на ринку Xbox One X . Під час кратної презентації ігрової приставки нового покоління її творці не стали розкривати всі важливі подробиці, обмежившись лише загальними найзагальнішими відомостями.

Реклама

Втім, на щастя, співробітники Microsoft на виставці E3 2019 легко йдуть на контакт, тому один з найбільш високопоставлених працівників підрозділу Xbox розсекретив ще одну перевагу консолі Project Scarlett, про яку під час презентації нічого не розповіли. Так, як стало відомо від видання GamesIndustry, новинка отримає приголомшливу особливість, а виражається вона в оптичному приводі, який дозволяє працювати з дисками. На думку співробітників американської корпорації, час для такого роду способу продажу контенту ще не настав.

Виконавчий віце-президент ігрового підрозділу Microsoft Філ Спенсер заявив про те, що хоч цифрові копії ігор і стають все більш популярними серед гравців з кожним днем, але багато з різних причин раніше вважають за краще купувати відеоігри виключно на фізичних носіях. Саме тому в Project Scarlett було вирішено встановити повноцінний оптичний привід, який буде використовуватися для роботи з дисками, а на таких виявляться записані відеоігри. На практиці це означає, що різного роду ігри як і раніше будуть продаватися в торгових точках по всьому світу.

Зараз читають  TechRadar назвав 5 найкращих портативних ігрових консолей на літо 2024 року

Подібна особливість ігрової приставки нового покоління від Microsoft абсолютно точно негативно позначиться на Sony PlayStation 5, де, за чутками, не буде якогось або приводу, тому всі ігри доведеться купувати в цифровому форматі. Головна перевага дисків в тому, що такі можна продавати і обмінювати, тим самим отримуючи можливість проходити відеоігри за низькою ціною, а це дорогого коштує. Продукт від японської корпорації нічим таким, на жаль, похвалитися не зможе, тому привід в Project Scarlett виявиться одним з переваг.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

ДЖЕРЕЛОakket.com

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.