11 червня 2019 року, на території Китаю нарешті офіційно представили новий фітнес-трекер, який називається Xiaomi Mi Band 4. Новинка отримала масу особливостей, а вже зовсім скоро всі покупці зможуть її собі купити. Компанія-виробник вирішила випустити на ринок відразу три моделі даного наручного пристрою, і все з таких абсолютно точно знайдуть свого покупця. Чутки про наявність GPS в браслеті не підтвердилися, але зате всі інші виявилися реальністю.
Фітнес-браслет Xiaomi Mi Band 4 оснащений 0,95-дюймовим AMOLED-дисплеєм з підтримкою кольорового зображення, а його роздільна здатність становить 240 на 120 пікселів. Такий екран на 39,9% більше, ніж в торішньої моделі, а ще він відчутно яскравіший, що дозволить йому залишатися яскравим навіть при наявності яскравого освітлення. За захист матриці відповідає злегка зігнуте з бічних сторін скло 2.5D, на яке нанесено олеофобним покриття для запобігання появи відбитків пальців. На екрані відображається найрізноманітніша інформація, аж до QR-кодів для оплати покупок через платіжну систему AliPay.
Новинка підключається до смартфону по протоколу Bluetooth 5.0 LE, радіус роботи якого досягає 50 метрів. Виробник заявляє підтримку пристроїв, що працюють на базі Android 4.4 KitKat і iOS 9, або ж новіших. Автономність трекера досягає 20 днів на одному заряді, а підзарядка займає менше півгодини. Спеціальний зарядний пристрій входить в комплект поставки, тому купувати нічого додатково не доведеться. Корпус Xiaomi Mi Band 4 має захист від води і пилу за стандартом IP68, яка дозволяє трекеру занурюватися під воду на глибину до двох метрів.
За допомогою цього наручного гаджета користувачі можуть стежити за фізичною активність, налаштовувати зовнішній вигляд циферблатів, контролювати різні тренування, використовувати таймер і секундомір, відстежувати якість сну, а також використовувати «розумний» будильник. Як і повідомляло ми раніше , однією з особливостей Xiaomi Mi Band 4 виявилося голосове управління за допомогою спеціального ШІ. Користувач може віддавати голосом команди браслету, як відразу після цього трекер почнуть їх виконувати. Використовувати таку можливість можна також для того, щоб управляти системою «розумного» будинку. Крім того, з екрану браслета можна управляти відтворенням музики на телефоні, в тому числі регулювати рівень гучності і перемикати треки.
Функціональні можливості трекера будуть постійно доопрацьовуватися шляхом оновлення його прошивки, а встановити таку можна через програму Mi Fit, доступну в Google Play і App Store. Вартість новинки виявилася дуже скромною. За базову модель просять 169 юанів (800 гривень), тоді як модифікація з чіпом NFC обійдеться всім бажаючим в 229 юанів (1000 гривень). Крім того, всі бажаючі можуть купити Xiaomi Mi Band 4 у версії «Месники», яка має унікальну забарвлення і циферблати, а обійдеться така в 349 юанів (1500 гривень). Продажі всіх трьох цих моделей почнуться 14 червня в Китаї, тобто вже в цю п’ятницю.
Чесно кажучи, я теж час від часу беру телефон у ліжко, хоча знаю, що це…
Компанія 01.ai представила нову модель ШІ Yi-Lightning, схожу з GPT-4. Для навчання моделі використовувалося 2000…
Стартап OpenAI офіційно оголосив про вихід загальнодоступної версії застосунку ChatGPT для користувачів ПК під управлінням…
Надійний інсайдер під ніком OnLeaks опублікував серію деталізованих зображень ще не анонсованого смартфона. Крім того,…
Коли вийшла iOS 18, Apple додала дуже цікаву фішку. Тепер iPhone автоматично перезавантажується кожні три…
Щороку ми завантажуємо мільярди додатків на смартфони — щоб швидко спілкуватися, займатися банкінгом, редагувати фото…