16 травня відбулася конференція Ad Summit Kyiv 2019. Одним з доповідачів був Директор з продажу Rakuten Viber в Центральній і Східній Європі Костянтин Костандінов.
Техно 24 вдалося поспілкуватися з ним, розпитати, які інструменти Viber можуть допомогти українському бізнесу, а також які трансформації відбудуться з месенджером в найближчому майбутньому.
Хто такий Костянтин Костандінов?
Костянтин почав працювати в компанії Viber в 2016 році як менеджер з продажу. До цього він працював в компанії Deloitte і був керівником з продажу в KPMG Bulgaria.
Зараз Костандінов є директором з продажу Viber в Центральній і Східній Європі. Він відповідає за потенційні і діючі партнерства, розробку бізнес-планів та стратегій для збільшення продажів Viber у всьому регіоні.
Viber дуже популярний серед українських користувачів. Вітчизняні бренди теж так активно використовують месенджер для просування бізнесу?
Так, компанії активно користуються послугами Viber. Найпопулярнішим сервісом для бізнесу є використання нашого застосування для розсилки бізнес-повідомлень. Це повідомлення, на які підписується сам користувач. Багато компаній повністю відмовилися від використання звичайних SMS і зараз користуються тільки послугами Viber. Щомісяця за допомогою нашого сервісу українські компанії розсилають близько мільйона таких бізнес-повідомлень. Найбільш популярна ця послуга в банківській сфері, адже банки часто повідомляють користувачам про різні транзакції.
Які ще компанії є вашими партнерами в Україні?
Ми не працюємо безпосередньо з компаніями. Наша співпраця проходить через агентства або спеціальні агрегатори, яких в Україні не так багато і вони працюють в існуючому правовому полі. Серед наших партнерів, які користуються послугами Viber, можу назвати Nestle, Pepsi Cola, «Світоч». Зараз домовляємося про співпрацю з Mastercard. Саме тому я і приїхав в Україну, щоб розвивати партнерство з українським бізнесом.
Крім розсилки повідомлень, якими послугами Viber користуються українські компанії?
Також це розміщення нативної реклами в додатку Viber. Наприклад, банерна реклама – коли користувач закінчує дзвінок, то з’являється рекламний банер. Зараз ми працюємо над тим, щоб показувати таким же чином і відео.
І ще стікери. Ми пропонуємо як звичайні, пов’язані з якоюсь емоцією або темою, так і стікери, пов’язані з різними брендами. Це теж гарне рішення для компаній. Брендований стікерпак, може збільшити охоплення клієнтів в кілька разів. Спочатку користувач завантажує набір стікерів, а потім відправляє його друзям і знайомим, таким чином збільшуючи кількість взаємодій з брендованим контентом.
Раніше зловмисники використовували повідомлення з інтригуючими фотографіями, наприклад, "Не ти на фото?", прикріплюючи до них…
Версія браузера Chrome для платформи iOS отримала оновлення з новими функціями, які раніше були доступні…
Глава досліджень Google Йоссі Матіас переконаний, що програмування не втрачає актуальності навіть в епоху стрімкого…
Фахівці порталу iFixit розібрали неттоп Apple Mac mini, який нещодавно вийшов, з чіпом M4, щоб…
Новим продуктом Apple може стати незвичайний планшет, який потрібно буде прикріплювати до стіни. Як пише…
Компанія Samsung може випустити свою нову флагманську лінійку Galaxy S25 раніше, ніж очікувалося, на що…
View Comments
І про які зміни у Вайбері йдеться? Костандінов щось нове розповів?
Так, порадив користуватись телеграмом.