Ігрова консоль Panic Playdate отримала унікальну систему управління

Компанія Panic, яка випустила відеогру Firewatch, зробила заяву про те, що їх наступним продуктом для індустрії розваг стане портативна ігрова консоль під назвою Playdate.

Вона жовта. Вона поміщається в кишені. У неї красивий чорно-білий екран. Вона коштує не дуже багато. Вона включає в себе нові ігри від дивовижних розробників. Плюс у неї є рукоятка.

Представники Panic зв’язалися з деякими провідними гейм-дизайнерами, такими як Кейта Такахаші (Keita Takahashi), Зак Гейдж (Zach Gage), Беннет Фодді (Bennett Foddy) і Шон Інман (Shaun Inman). Їм показали Panic з пропозицією створити ігри для цієї незвичайної консолі, на що всі дизайнери відповіли згодою.

Playdate — це не тільки консоль, але і 12 нових відеоігор, які будуть виходити по одній в тиждень. Деякі є короткими, деякі — довгими, які відносяться до традиційних жанрів, інші — експериментальні.

Що стосується рукоятки, розташованої збоку, то вона обертається і є аналоговим контролером, який вносить в ігри новий елемент. У деяких іграх використовується виключно рукоятка (наприклад, в Crankin’s Time Travel Adventure, вона потрібна для перемотування часу). Деякі взагалі не використовують даний контролер.

Playdate коштуватиме 149 доларів США ( 4 тис грн.), в ціну входять всі 12 ігор першого сезону.

Playdate надійде в продаж на початку 2020 року, скоро почнеться прийом попередніх замовлень.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я