Windows 10 більше не буде працювати на безлічі комп’ютерах

0

Найбільш популярною операційною системою для комп’ютерів, планшетів, моноблоків і ноутбуків зараз є Windows 10, а створила її компанія Microsoft ще влітку 2015 року, коли всі користувачі отримали можливість почати використовувати ці програми. Хоч з тих пір вже і пройшло майже чотири роки, а за цей термін для десятої «вінди» випустили безліч великих апдейтів, але краще працювати вона від цього не стала, а політика розробників, на жаль, не змінилася в кращу сторону. Користувачам як і раніше нав’язують апдейти, про це пише портал iTechua.com

Як стало відомо, вже незабаром операційна система Windows 10 перестане працювати на мільйонах комп’ютерів, причому в зоні ризику можуть перебувати навіть ті, хто мають новітні моделі, оснащені невеликим об’ємом пам’яті на диску, на який встановлена ​​десята «вінда». Дана ОС в версіях 1809 і раніших займає 16 ГБ (32-bit) або 20 ГБ (64-bit). Зважаючи на це багато хто використовує тільки накопичувачі на 32 ГБ, які коштують недорого. Особливо частина їх можна зустріти в китайських ноутбуках і планшетах за $ 150 – 200, в яких заощадять на всьому.

Проте, з релізом Windows 10 збірки 1903 у всіх користувачів, у кого мало простору на накопичувачі, виникне велика проблема. Полягає вона в тому, що в версіях 32-bit і 64-bit операційна система почне важити вже не 16 ГБ і навіть не 20 ГБ, а цілих 32 ГБ. Саме стільки вільного простору потрібно новій збірці ОС, причому її обов’язково всім доведеться встановити, так як Microsoft не надає можливості відмовитися від апдейта. Його інсталяцію можна лише відкласти, причому не більше ніж на кілька тижнів.

Збірка 1903 – це оновлення May 2019 Update, а таке всім користувачам Windows 10 стане доступним для завантаження вже через кілька днів. Зважаючи на все це очевидно, що на всіх електронних пристроях з 32 ГБ вбудованої пам’яті, а таких зараз мільйони, операційна система просто перестане працювати. Вихід з цієї ситуації тільки один – за всяку ціну збільшити обсяг вільного простору до необхідного, тоді як інакше виникнуть проблеми, вирішити які будь-яким іншим чином ніяк абсолютно точно не вийде.

загрузка...
Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут