Google розізлила мільйони користувачів новим нововведенням

1

Компанія повідомила, що найближчим часом на Android і iOS буде ще більше реклами. Таким чином Google вважає, що діє в інтересах користувачів і це спростить пошук товарів та послуг, які вони хочуть придбати.

Google

До кінця цього року для всіх рекламодавців у всьому світі буде розгорнуто новий формат рекламних оголошень Discovery. Це новий спосіб привернути увагу користувачів під час пошуку. Він передбачає інтерактивну галерею перегортувалися рекламних повідомлень в кількості до 8 штук.

«Поєднуючи пошукову видачу з інтерактивним візуальним форматом, реклама в новому форматі робить інформацію про ваш бренд більш доступною. Ми виявили, що в середньому Discovery отримує на 25% більше взаємодій », – Google.

Крім цього, реклама буде з’являтися на головній сторінці в додатку Google для Android. Google також планує почати показ рекламних оголошень Showcase Shopping в сервісах Google Картинки, YouTube і в своїй стрічці новин.

Загрузка...

1 коментар

  1. После приобретения нового смартфона или перепрошивки удаляю всё ПО связанное с Google – это мусор который занимает место и мешает нормально работать девайсу.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут