Windows 10 зламається на мільйонах комп’ютерів. Як цього уникнути?

0

Взагалі, багатьох дуже сильно дивує ставлення Microsoft до користувачів Windows 10. Розробники взагалі не зважають на думку тих, хто використовує їх операційну систему, і все це навіть не дивлячись на те, що дане програмне забезпечення в базовій версії коштує $ 200. Здавалося б, що з урахуванням своєї вартості воно повинно бути просто ідеальним, однак на ділі нічого подібного, на жаль, не відбувається і близько. Навпаки, американська корпорація немов спеціально знущається над тими, хто купив собі ліцензію.

Як стало відомо від офіційного джерела, вже незабаром багато користувачів позбудуться можливості використовувати операційну систему, так як вона почне важити набагато більше, ніж раніше. Якщо в даний час для 32-бітової версії десятої «вінди» на накопичувачі повинно бути вільно 16 ГБ, а в випадку з 64-бітної трохи більше – 20 ГБ, то після реліза нової Windows 10, яка вийде вже через кілька місяців, ситуація зміниться . Буде потрібно не менше ніж 32 ГБ вільного простору, причому версія системи не має значення.

У зв’язку з цим всім власникам комп’ютерів, планшетів і ноутбуків, у яких всього 32 ГБ або 64 ГБ вбудованої пам’яті, а таких на ринку дуже багато, доведеться видалити більшу частину файлів, звільнивши їх під Windows 10. Якщо ж раптом місця на накопичувачі виявиться недостатньо , операційна система просто перестане повноцінно працювати. Уникнути подібного результату можна тільки шляхом відмови від установки оновлення 1903 році, проте Microsoft не дозволить цього зробити на тривалий період часу, тому рано чи пізно доведеться виробляти інсталяцію.

Щоб уникнути неприємного результату слід звільнити не менше 32 ГБ місця на накопичувачі, а якщо такого недостатньо, то доведеться замінити електронний пристрій на інше, або ж змінити в ньому пам’ять на більш ємну.

загрузка...
Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут