В 2 рази швидше: Windows 10 готує сюрприз власникам слабких комп’ютерів

1

Компанія Microsoft готує довгоочікуваний подарунок для всіх, хто не міг встановлювати операційну систему Windows 10 на свої комп’ютери через “слабке залізо”. Розробники планують випустити новий різновид “десятки”, яка буде працювати майже на 100% швидше основний збірки.

Як таке можливо? Співробітники Microsoft проаналізували ситуацію зі попитом, що знижується на Windows 10, і прийшли до висновку – багато користувачів не хочуть переходити на нову ОС, тому що їх ПК не потягнуть “ненажерливу десятку”. Тому, люди продовжують віддавати перевагу Windows 7.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо – комп’ютери на Windows 7 незабаром перестануть повноцінно працювати. Так ось, в Microsoft задумалися, як змінити ситуацію в кращу сторону, і вирішили створити нову ОС, в якій будуть відключені непотрібні служби (рідко використовувані) та інші функції, що не стали популярними.

Поки що немає офіційного підтвердження, але багато авторитетних закордонні ресурси проаналізували ряд публікацій Майкрософт, і знайшли згадку версії “Lite” (полегшена). Є припущення, що з даної збірки порожниною приберуть підтримку сенсорних дисплеїв. Це непогано позначиться на продуктивності за рахунок усунення безлічі служб.

Крім того, планується спростити інтерфейс. Особливо це стосується меню “Пуск” – воно стане більш схожим на те, яке використовується в Windows 7. Також буде оптимізовано код ОС, що неодмінно позначиться на швидкості завантаження системи і продуктивності в цілому. Очікується, що кожен користувач зможе перейти на Windows 10 Lite без втрати даних або ж встановити її з нуля. Вартість ліцензії буде значно нижче, ніж у “Домашньої” (200 доларів) або “Професійної” (300 доларів) версії. Але точна ціна поки невідома.

загрузка...
Загрузка...

1 коментар

  1. Почему десятка ненажерлива? У нее аналогичные системные требования как у семерки. Люди не ставят новую windows потому что семерка их всем устраивает, пока программы ее поддерживают.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут