Приблизний час читання: 4 хв

Кіберполіція назвала приховану загрозу від атак BadRabbit

0
Ці атаки мали на на меті отримання доступу до конфіденційних даних

Під час розгулу вірусу-вимагача правоохоронці виявляли більш потужні, тихі атаки, спрямовані на отримання фінансової та конфіденційної інформації.

Атака BadRabbit, яку зафіксували минулого тижня, мала на меті отримання доступу до конфіденційних даних, причому не тільки на території Росії, а і в Україні.

Про це заявив глава української державної кіберполіції Сергій Демидюк.

За його словами, під час розгулу вірусу-вимагача правоохоронці виявляли більш потужні, тихі атаки, спрямовані на отримання фінансової та конфіденційної інформації.  І така небезпечна тенденція є все більш очевидною.

Він додав, що незважаючи на більш високу поширеність жертв BadRabbit у Росії, саме наша країна могла бути ключовою метою нападів.

Паралельно з атакою BadRabbit хакери запустили вірус для користувачів російського програмного забезпечення під назвою “1С” з фішинговими повідомленнями, які, як виявилося, були у розробника.

Читайте також  Опубліковані перші фото та повний перелік характеристик смарт-годинника Huawei Watch GT 2 Pro

“Основна теорія, над якою ми зараз працюємо, полягає в тому, що вони (виконавці обох атак) були одними й тими ж. Мета полягала в тому, щоб отримати віддалений і невиявлений доступ”, – пояснив Демидюк.

Він додав, що хакери експлуатують так звані “задні двері”, встановлені під час атаки NotPetya.

Поки що складно сказати, скільки саме людей та компаній постраждали від вірусів, тим більше, що продукти 1С, в тому числі бухгалтерське програмне забезпечення, широко використовуються в Україні.

Джерело: Знай

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут