Categories: Ґаджети

Xiaomi Mi Band 4 отримає особливість якої немає в інших смарт-годинниках

Share
Час читання: 2 хв.

Китайські виробники ще кілька років тому освоїли для себе виробництво якісної електронної техніки, і з тих самих пір вони не хочуть залишати шлях випуску дійсно гарної продукції. Так, вже в 2019 році на ринок вийде довгоочікувана новинка, а стане такою фітнес-трекер Xiaomi Mi Band 4. Йому приписують цілу масу особливостей і нововведень, головними серед яких виявляться кольоровий екран з підтримкою сенсорного управління і магнітна зарядка, що дозволяє заряджати браслет з максимальним комфортом.

Крім того, даний наручний гаджет зможе похвалитися повноцінною захисним склом, що захищає матрицю від пошкоджень, а прямо під дисплеєм знайдеться місце для спеціальної сенсорної кнопки, призначене для підтвердження або скасування будь-яких дій. Втім, в майбутню новинку під назвою Xiaomi Mi Band 4 буде і божевільна особливість, яка гарантовано змусить всіх користувачів стрибати від захвату, бо ніхто не очікує побачити нічого подібного.

У трекері Mi Band 3, випущеному в 2018 році, використовується технологія Bluetooth 4.2 LE для обміну даними з мобільним пристроєм, а радіус її роботи становить всього 15 метрів. В умовах міської забудови він, як правило, становить 4 – 5 метра, а потім наручний гаджет просто перестає бачитися мобільним пристроєм. Це вкрай незручно, та й дуже часто вийшло так, що поклавши браслет куди-небудь потім доводиться довго шукати. У випадку з новою моделлю нічого подібного гарантовано не трапиться.

Справа в тому, що основою Xiaomi Mi Band 4 є протокол Bluetooth 5.0 LE, який має радіус роботи в цілих 50 метрів, тобто він набагато більший. У квартирі з бетонними перекриттями він, звичайно, буде в 2 – 3 рази менше, але цього все одно виявиться досить для того, щоб при переміщенні по якомусь приміщенню браслет не відключався від мобільного пристрою. Звичайно, для цього телефон також повинен мати підтримку такої технології. За рахунок такої шаленої особливості всі користувачі новинки зможуть відчувати вібрацію на руці під час вхідного дзвінка або отриманого повідомлення, отриманого від розташованого на великій відстані телефону.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    TSMC перенесла запуск нового заводу в США на 2025 рік

    Наразі плани TSMC у Сполучених Штатах залежать від поточної політичної ситуації. Як повідомляє Digitimes, компанія…

    15.11.2024

    Samsung планує представити Galaxy S25 на початку 2025 року

    Любителі мобільних пристроїв чекають чергових флагманських смартфонів, і на черзі апарати Samsung Galaxy S. Їхня…

    15.11.2024

    Штучний інтелект Google Gemini вийшов на iPhone

    Google випустила безкоштовний застосунок чат-бота Gemini для користувачів iPhone - тепер його можна завантажити в…

    15.11.2024

    Наскільки безпечно спати зі смартфоном під подушкою

    Чесно кажучи, я теж час від часу беру телефон у ліжко, хоча знаю, що це…

    15.11.2024

    Компанія 01.ai анонсувала інноваційну ШІ-модель Yi-Lightning

    Компанія 01.ai представила нову модель ШІ Yi-Lightning, схожу з GPT-4. Для навчання моделі використовувалося 2000…

    15.11.2024

    Вийшов безкоштовний ChatGPT для Windows

    Стартап OpenAI офіційно оголосив про вихід загальнодоступної версії застосунку ChatGPT для користувачів ПК під управлінням…

    15.11.2024