Microsoft випустила нову ОС, яка в два рази швидша Windows 10

1

Весь секрет нової ОС в тому, що вона не містить в собі такої великої кількості функцій і можливостей, як в Windows 10. За рахунок цього розробникам вдалося в кілька разів скоротити кількість фонових процесів, а за рахунок відмови від ряду елементів, на зразок «живих плиток », навантаження на технічне оснащення значно знизиться. На слабких і далеко не найбільш потужних електронних пристроях це дозволить домогтися вдвічі швидшої роботи при виконанні звичайних завдань.

Крім того, зниження навантаження на «залізо» дозволить значно підвищити час автономної роботи, адже за рахунок цього всі компоненти при використанні ноутбука або планшета будуть споживати менше системних ресурсів. Нова операційна система буде називатися Lite OS, а отримає вона абсолютно новий інтерфейс і, крім того, масу інших особливостей, однією з яких повинен стати абсолютно новий дизайн всіх елементів. Очікується, що нова ОС виявиться набагато краще Windows 10 у всьому.

Компанія Microsoft, як очікується, представить операційну систему Lite OS публіці вже досить скоро, а якщо бути точним, то в першій половині травня нинішнього року. Новітнє програмне забезпечення гарантовано виявиться краще Windows 10 в усіх відношеннях, адже воно буде не тільки швидше, але ще і простіше в процесі використання. Фінальна версія нової ОС стане доступна в другій половині нинішнього року, але доведеться за неї платити гроші чи ні – достеменно невідомо, тому що ряд джерел запевняють, що новітня платформа виявиться повністю безкоштовною.

загрузка...
Загрузка...

1 коментар

  1. Они и тупую десятку рекламировали как ох-нный прогресс в сфере ОС, а она до сих пор тупая и глючная, настолько, что сам Майкрософт уже отказывается от её дальнейшего “усовершенствования” но с тупостью обреченных и дальше пытаясь глобально навязать её пользователям, любой ценой пытаясь отбыть вложенные в неё деньги. Так, что обещания – игрушка, а как будет – увидим.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут