Microsoft несподівано випустила «вбивцю» Windows 10

0

Уже не перший рік компанія Microsoft створює видимість того, що вона приділяє всю свою увагу операційній системі Windows 10, фінальна версія якої стала доступна для завантаження ще влітку 2015 року. З тих самих пір для даної ОС випустили п’ять великих оновлень, а шосте вже зовсім поруч. Проте, воно ризикує стати останнім, тому що розробники в таємниці від усього світу створили нову платформу для комп’ютерів, планшетів та інших гаджетів, і її вже випустили для обмеженого кола партнерів бренду, але на умовах повної секретності.

Як стало відомо, американська корпорація Microsoft створила операційну систему Lite OS, причому називатися вона, швидше за все, буде саме так. Якщо дана інформація вірна, то на лінійці Windows з більш ніж 25-річною історією поставлять хрест, і це, напевно, добре. Новітнє програмне забезпечення виявиться гарніше, швидше і економічніше Windows 10, тобто користувачів чекають суцільні плюси. Не менш важливим є те, що розібратися з новою платформою виявиться відчутно простіше, ніж з десятої «виндой».

Весь секрет Lite OS в простоті інтерфейсу і скороченому числі різних налаштувань. Компанія Microsoft нарешті зрозуміла, що більшості користувачів комп’ютерів і планшетів не потрібно, напевно, 95% від загального числа налаштувань в операційній системі, тому вона вирішила зробити заміну Windows 10 набагато більш простим і зручним у використанні. Прямо «з коробки» нова ОС отримає підтримку темної теми оформлення, і це абсолютно точно порадує всіх користувачів.

Самі розробники тримають інформацію про нову операційну систему для електронних пристроїв в секреті, щоб зайвий раз не розкривати цінні відомості до офіційної презентації, а вона трапиться в рамках конференції для розробників Build 2019 першій половині травня нинішнього року, причому звичайно ж в США. Очікується, що на цьому заході Microsoft покаже нову операційну систему, а також, крім того, запропонує всім бажаючим завантажити її демонстраційну версію з обмеженими можливостями.

загрузка...
Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут