Приблизний час читання: 4 хв

Великий український мобільний оператор протестував 4G

0

Український оператор мобільного зв’язку компанія lifecell спільно зі шведським виробником телекомунікаційного устаткування компанією Ericsson провів тестування потенціалу та швидкості технології 4G (LTE).

Про це повідомляють Українські новини.

Так, під час тестування швидкості передачі даних на базі технології 4G була досягнута пікова швидкість із завантаження даних в 453,89 Мбіт/с (в офісі lifecell).

У lifecell підкреслили, що дана тестова мережа по всіх параметрах відповідала мережі, яка буде побудована в Україні.

Однак пікова швидкість є ідеалом, і послуги, що надаються в комерційній мережі, швидше за все, будуть відрізнятися від зазначеної швидкості в меншу сторону.

Головний виконавчий директор lifecell Ісмет Язиджі зазначив, що після проведення тендеру на 4G-зв’язок компанія lifecell планує протягом першого року покрити мережею 4G більшість великих міст України.

Читайте також  Анонс лінійки QLED-телевізорів Samsung від $825

Нагадаємо, що у серпні 2016 року lifecell спільно з китайською компанією Huawei провела тестування потенціалу та швидкості технологій 4G і 4.5G.


lifecell (Лайфселл) – входить до трійки найбільших український оператор стільникового зв’язку. Раніше Астеліт змінив бренд life:) на lifecell. Після ребрендингу компанія змінила свою юридичну назву на Лайфселл для зручності ідентифікації оператора.

Компанія Turkcell (Туреччина) викупила 44,9% акцій Euroasia Telecommunications Holding (Нідерланди), яка володіла оператором мобільного зв’язку Астеліт (бренд lifecell), у компанії System Capital Management Ріната Ахметова.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут