Categories: Ґаджети

Менше спаму: WhatsApp отримав дуже важливу функцію

Share
Час читання: 2 хв.

Команда розробників месенджера WhatsApp робить все можливе заради того, щоб покращувати свій фірмовий сервіс, роблячи його простішим і зручнішим для використання, адже саме від цього буде прямо залежати задоволеність людей від його використання. 3 квітня відбувся реліз його нової версії, яку вже можуть встановити на свої смартфони всі бажаючі. Апдейт приніс разом з собою важливу нову функцію, причому її абсолютно точно в якийсь момент захочуть використовувати всі користувачі.

До цього самого моменту користувачів WhatsApp могли запрошувати в різні групи і спільноти сторонні. Дуже часто така можливість використовувалася для спаму і шахрайських дій, а іноді і шантажу. Команда розробників нарешті вирішила звернути увагу на цю ситуацію. Для цього в свіжу версію месенджера додали важливу нову функцію, яка насправді є неймовірно корисною і потрібною. Вона дозволяє встановити заборону на запрошення в групові чати і спільноти.

Так, зокрема, тепер кожен користувач месенджера WhatsApp має можливість самостійно вирішити, хто буде запрошувати його в групи. Можна дозволити це робити тільки номерами зі списку контактів, всім підряд, або ж взагалі нікому. Така установка доступна в розділі “Налаштування”, що в меню «Акаунт». Нововведення абсолютно точно доведеться всім користувачам до душі, адже тепер ніякого спаму не буде. Як відзначають розробники, хоч нова версія фірмового додатка вже і доступна всім користувачам, але є один нюанс.

 

Нововведення буде ставати доступне користувачам найпопулярнішого в світі мессенджера з аудиторією в 1,5 млрд людина поступово. Приблизно 50% людей отримають доступ до подібних нововведенню в WhatsApp протягом найближчої доби, а всі інші – протягом двох найближчих тижнів. Такий спосіб поширення нової можливості необхідний для того, щоб переконатися в коректності роботи нововведення по всьому світу. Це вкрай важлива нова функція, яка гарантовано доведеться всім користувачам за смаком.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    TSMC перенесла запуск нового заводу в США на 2025 рік

    Наразі плани TSMC у Сполучених Штатах залежать від поточної політичної ситуації. Як повідомляє Digitimes, компанія…

    15.11.2024

    Samsung планує представити Galaxy S25 на початку 2025 року

    Любителі мобільних пристроїв чекають чергових флагманських смартфонів, і на черзі апарати Samsung Galaxy S. Їхня…

    15.11.2024

    Штучний інтелект Google Gemini вийшов на iPhone

    Google випустила безкоштовний застосунок чат-бота Gemini для користувачів iPhone - тепер його можна завантажити в…

    15.11.2024

    Наскільки безпечно спати зі смартфоном під подушкою

    Чесно кажучи, я теж час від часу беру телефон у ліжко, хоча знаю, що це…

    15.11.2024

    Компанія 01.ai анонсувала інноваційну ШІ-модель Yi-Lightning

    Компанія 01.ai представила нову модель ШІ Yi-Lightning, схожу з GPT-4. Для навчання моделі використовувалося 2000…

    15.11.2024

    Вийшов безкоштовний ChatGPT для Windows

    Стартап OpenAI офіційно оголосив про вихід загальнодоступної версії застосунку ChatGPT для користувачів ПК під управлінням…

    15.11.2024