Categories: Ґаджети

WhatsApp отримав нову систему захисту, про яку мають знати всі

Share
Час читання: 2 хв.

У випущеному лічені години назад оновленні WhatsApp версії 2.19.83 для мобільних пристроїв з’явилася нова система захисту, про яку зобов’язані знати всі користувачі. Тепер в додатку можна використовувати захист за допомогою пароля, або ж сканера відбитків пальців або сканера особи, якщо його підтримка є в конкретному смартфоні. Проходити ідентифікацію доведеться кожного разу при спробі відкрити цей сервіс, а також, крім того, при переході в нього з іншої програми.

Не можна не помітити, що розробники надали користувачам можливість самостійно вибирати оптимальний час автоматичного блокування. Наприклад, якщо WhatsApp був запущений, а потім у прихованому режимі, перебуваючи в режимі багатозадачності, можна встановити автоблокування. Вона може відбуватися як моментально, так і через якийсь час. Зараз доступні інтервали в 1, 10 і 30 хвилин, але в майбутньому їх може стати більше. Як зазначає адміністрація сервісу, тепер сторонні люди не зможуть читати листування в месенджері, маючи доступ до вмісту смартфона.

Щоб користуватися нововведенням потрібно оновити WhatsApp до найновішої версії, після чого пройти по шляху: «Налаштування» – «Рахунок» – «Конфіденційність» – «Використовувати відбитки пальців». Нова можливість поки що доступна тільки в тестовій збірці месенджера для Android, а ось пристрої на базі iOS її вже отримали в фінальному релізі, тобто всі власники iPhone вже можуть її повноцінно використовувати. Нововведення з’явиться в остаточному вигляді в програмі для Android до кінця квітня 2019 року, обіцяють розробники.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    4 прості налаштування, які допоможуть продовжити час роботи пристрою

    Пам'ятаєте ті часи, коли телефони могли працювати кілька днів без підзарядки? Це було реально, особливо…

    15.11.2024

    Xiaomi анонсувала нову версію операційної системи HyperOS 2

    Компанія Xiaomi анонсувала вихід нової операційної системи HyperOS 2, яка буде заснована на Android 15.…

    15.11.2024

    Wi-Fi 8 запропонує швидкість як у Wi-Fi 7, але з більшою надійністю

    Бездротові технології продовжують розвиватися. Хоча організація IEEE ще не затвердила стандарт Wi-Fi 7, уже ведеться…

    15.11.2024

    Акції Samsung досягли максимального зростання з початку 2021 року

    Здавалося б, південнокорейського гіганта Samsung Electronics вже довго переслідують невдачі, і котирування його акцій з…

    15.11.2024

    Названо точну дату презентації Samsung Galaxy S25

    Кілька днів тому в мережі з'явилася інформація, що Samsung проведе презентації серії Galaxy S25 вже…

    15.11.2024

    Baidu показала інноваційні окуляри з інтегрованим штучним інтелектом

    Китайська компанія Baidu представила свої нові розумні окуляри під назвою Xiaodu AI Glasses на конференції…

    15.11.2024