Categories: Ґаджети

WhatsApp отримав нову систему захисту, про яку мають знати всі

Share
Час читання: 2 хв.

У випущеному лічені години назад оновленні WhatsApp версії 2.19.83 для мобільних пристроїв з’явилася нова система захисту, про яку зобов’язані знати всі користувачі. Тепер в додатку можна використовувати захист за допомогою пароля, або ж сканера відбитків пальців або сканера особи, якщо його підтримка є в конкретному смартфоні. Проходити ідентифікацію доведеться кожного разу при спробі відкрити цей сервіс, а також, крім того, при переході в нього з іншої програми.

Не можна не помітити, що розробники надали користувачам можливість самостійно вибирати оптимальний час автоматичного блокування. Наприклад, якщо WhatsApp був запущений, а потім у прихованому режимі, перебуваючи в режимі багатозадачності, можна встановити автоблокування. Вона може відбуватися як моментально, так і через якийсь час. Зараз доступні інтервали в 1, 10 і 30 хвилин, але в майбутньому їх може стати більше. Як зазначає адміністрація сервісу, тепер сторонні люди не зможуть читати листування в месенджері, маючи доступ до вмісту смартфона.

Щоб користуватися нововведенням потрібно оновити WhatsApp до найновішої версії, після чого пройти по шляху: «Налаштування» – «Рахунок» – «Конфіденційність» – «Використовувати відбитки пальців». Нова можливість поки що доступна тільки в тестовій збірці месенджера для Android, а ось пристрої на базі iOS її вже отримали в фінальному релізі, тобто всі власники iPhone вже можуть її повноцінно використовувати. Нововведення з’явиться в остаточному вигляді в програмі для Android до кінця квітня 2019 року, обіцяють розробники.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    Xiaomi представить клавіатуру з вбудованим дисплеєм

    У січні Xiaomi представить механічну клавіатуру MK 71 Pro, яка отримає 71-клавішний формат, ручку, що…

    17.12.2024

    Перші рендери iPhone 17 Pro Max: що зміниться в дизайні

    Коли я пишу ці слова, до релізу iPhone 17 залишається близько десяти місяців, але вже…

    17.12.2024

    Топ-5 помилок, яких слід уникати під час встановлення Windows

    Хочете встановити або перевстановити Windows? Давайте я поділюся тим, на що варто звернути увагу, щоб…

    17.12.2024

    Функції штучного інтелекту iPhone виявилися нецікавими користувачам

    Сьогодні більшість виробників смартфонів робить акцент на ШІ-можливостях своєї продукції. Аналітична компанія SellCell вирішила перевірити,…

    17.12.2024

    Яку електроніку найчастіше купують батьки дітям

    Сучасні діти з раннього віку живуть в оточенні гаджетів. Смартфон є найпопулярнішою покупкою для дітей,…

    17.12.2024

    Європа запускає проект для конкуренції з Starlink

    Європейський Союз запускає масштабний космічний проєкт IRIS², спрямований на створення угруповання з 290 супутників зв'язку…

    17.12.2024