Розумні браслети Huawei Band 3 і Band 3 Pro надійшли в продаж

363

Тиждень тому компанія Huawei офіційно анонсувала нові фітнес-браслети Huawei Band 3 і Band 3 Pro, які сьогодні надійшли у продаж на території Китаю.

Зацікавлені користувачі можуть купити новинки в різних колірних варіантах. Huawei Band 3 Pro доступний в кольорах чорний обсидіан, космічний синій і сипучий пісок, в той час як у Band 3 є версії оранжевого, чорного, синього та сірого кольорів.

Huawei Band 3 Pro оснащений точною системою моніторингу частоти серцевих скорочень TruSeen 3.0, кольоровим сенсорним дисплеєм AMOLED з діагоналлю 0,95 дюйма і інтуїтивно зрозумілою системою управління. Крім того, його акумулятор ємністю 100 мА•год здатний витримувати 10 днів звичайного використання і 15 днів в режимі очікування. Huawei Band 3 Pro підтримує безконтактні платежі NFC через Alipay, браслет, оснащений модулем GPS з низьким енергоспоживанням, він сумісний з додатком Huawei Health для легкого доступу до зібраних трекером даними.

Розумні браслети Huawei Band 3 і Band 3 Pro надійшли в продаж

Huawei Band 3 також отримав кольоровий сенсорний екран AMOLED діагоналлю 0,95 дюйма роздільною здатністю 240х120 пікселів. Він, як і старша модель, підтримує технологію відстеження якості сну та управління жестами, а також вміє заміряти ЧСС, пройдену відстань, калорії і так далі. Головною відмінністю від старшої моделі є відсутність модулів GPS і NFC.

Ціна Huawei Band 3 і Band 3 Pro становить близько 40 і 60 доларів відповідно (1100 і 1650 грн.).

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я