Приблизний час читання: 3 хв

В «Telegram» запевняють, що спецслужби РФ не моніторять переписки їх користувачів, але розповіли, що можна писати, а чого ні

0

Адміністрація сервісу для спілкування Telegram пояснила, що дозволяє критикувати владу, адже шанує і відстоює свободу слова. Однак, пояснює засновник Павло Дуров, є межі, які не можна переходити. Зокрема, регулярно моніторяться і блокуються канали, на яких закликають до насильства або пропагують тероризм. 

«Ви знаєте, що коли мова йде про приватність, Telegram на Вашому боці. Ми також з повагою ставимося до прав людини на свободу слова. Telegram ніколи не піддавався на тиск з боку посадовців, які хочуть змусити нас ввести цензуру. В деяких країнах Telegram є єдиним популярним і незалежним джерелом інформації», – запевняє Павло Дуров.

Читайте також  Стали відомі ціни на бюджетні смартфони Galaxy A42 5G і Galaxy Tab A7

Однак адміністрація категорично забороняє заклики до насильства. Лише за цей жовтень месенджер заблокував 8,5 тисяч каналів, пов’язаних з тероризмом.

Як приклад, Дуров ще згадав іранський канал, адміністрація якого влаштувала для підписників конкурс: треба було кидати каміння у вікна громадських будівель і знімати це на відео. Пізніше завдання змінилось – підписників закликали кидати коктейлі Молотова у мечеті. На момент блокування каналу там було 100 тисяч підписників.

Читайте iTechua.com у «Google Новини»


Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут