Приблизний час читання: 3 хв

В Україні планують запустити мобільний додаток для безконтактної оплати

0

AndroidPay дозволяє прив’язати до додатка банківські картки і розплачуватися ними за допомогою смартфону.

В Україні до кінця року можуть запустити мобільний додаток для безконтактної оплати AndroidPay, пише Ain.ua.

Підготовку до запуску виданню підтвердили в низці банків, зокрема в ПУМБ: «Наш банк уже інтегрується і підтримає AndroidPay у найближчій перспективі».  У «Альфа-банку», зазначає видання, відповіли більш ухильно: «Якщо, як і очікувалося, AndroidPay з’явиться в Україні в кінці 2017 року, то вже до середини першого кварталу 2018-го наші клієнти зможуть користуватися цією послугою».

У компанії Google тримають інтригу та не розголошують інформацію до фактичного запуску сервісу. За інформацією Ain.ua він може відбутися вже 1 листопада.

Читайте також  55-дюймовий телевізор Redmi Smart TV A55 буде коштувати лише $260: фото та технічні характеристики новинки

Google запустив платформу цифрових гаманців AndroidPay у 2017 році. Додаток дозволяє прив’язати до нього банківські картки і розплачуватися ними за допомогою смартфону через всі POS-термінали, що підтримують безконтактну оплату. Зараз сервіс доступний у 14 країнах.

Читайте iTechua.com у «Google Новини»


Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Головний редактор iTechua.com. Дякую, що читаєте нас. Є питання, пропозиція або щось цікаве? Пишіть на skarbykdj@gmail.com

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут