Додаток Google Keep є досить популярним за рахунок своєї простоти і зручності. І, звичайно, завдяки тому, що це додаток Google.
Однак на годиннику Apple Watch ця програма з’явилася лише зараз. Версія 2.2019.06204 принесла можливість власникам розумних годинників Apple використовувати на них дане ПЗ.
Інтерфейс особливих змін не зазнав, але він відрізняється від настільної версії, що цілком зрозуміло. Крім того, на годиннику додаток підтримує Force Touch. Звичайно, нікуди не поділася можливість створювати голосові і рукописні замітки, що на годиннику часом навіть зручніше.
Правда, інтеграції з Siri у Google Keep поки немає, і неясно, чи з’явиться.
З'явилися нові подробиці про майбутній складний смартфон Motorola Razr 60 Ultra. Згідно з останніми витоками,…
Наступного місяця компанія Xiaomi готує справжній прорив у сегменті доступних смартфонів. Її суббренд Redmi анонсував…
Apple активно працює над виходом на ринок доладних смартфонів і одночасно готує оновлення для своєї…
Журналіст Bloomberg Марк Гурман підтвердив, що Apple планує вже наступного року презентувати свій перший складаний…
Як і було анонсовано на виставці MWC раніше цього місяця, Google розпочала розгортання нових функцій…
У мережі з'явилися подробиці про новий смартфон OnePlus 13T, який, як очікується, стане "компактним флагманом".…