Компанія «Vodafone» збільшує щомісячний платіж двох тарифів

0
346

Збільшується вартість пакетів для користувачів «Light +» та «Red XS».

Компанія «Vodafone Україна» з 30 жовтня збільшує вартість пакетів «Light+» і «Red XS» на 5 грн і 10 грн до 40 і 50 грн відповідно, при цьому збільшує обсяг включених послуг. Про це повідомляє прес-служба оператора.

У компанії зазначають, що у тарифі «Red XS» тоді  збільшується обсяг мобільного інтернету, включеного в щомісячний пакет – з 1 до 2 Гб.

Після використання пакета послуг на місяць або в межах денних тарифів вартість кожного пакета інтернету по 100 МБ, який діє до кінця доби, складе 5 грн. Вартість дзвінків на інші мережі України – 0,5 грн/хв. У разі, якщо не підключений щомісячний пакет послуг, плата за безлімітні дзвінки в мережі «Vodafone Україна» буде зніматися незалежно від користування. Її вартість становитиме 2 грн в день.

Читайте також  Foxconn стала найбільшою технологічною компанією Китаю

Компанія повідомляє, що про всі зміни намагається попередити абонентів завчасно.

«Ми довгий час зберігали поточні тарифи на тлі значних підвищень інших мобільних операторів. Компанія останньої серед операторів зв’язку відкоригувала тарифи з урахуванням постійного зростання собівартості послуг. Навіть з урахуванням змін, тарифи Vodafone залишаться найбільш привабливими на ринку», – зазначають у прес-службі оператора .

Читайте також  Viber отримав три чудових функції, які потрібні всім

Нагадаємо, що компанія «Vodafone Україна» – другий за величиною оператор мобільного зв’язку в Україні, який обслуговує близько 20,8 млн абонентів. У оператора більше 500 магазинів по всій країні. Компанія на 100% належить нідерландській компанії Prelludium B.V. і є частиною міжнародної групи МТС, акції якої котируються на Нью-Йоркській фондовій біржі під кодом MBT.

джерело

Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут