Бездротові навушники Apple AirPods 2 вийдуть в новому кольорі: офіційна ціна

1
1578

Буквально вчора, від надійного джерела з’явилися подробиці про те, чим зможуть порадувати бездротові навушники AirPods 2 від Apple, появи яких багато хто вже давно чекає. Одним з ключових нововведень стане нове антиковзаюче покриття, завдяки якому цей пристрій буде набагато рідше випадати з вух. Більш того, як вдалося з’ясувати, купити новинку покупці зможуть не тільки в класичному білому кольору, але ще і в чорному, причому саме в такому колірному рішенні її гарантовано купить більшість покупців.

Хтось зробить це з естетичних міркувань, адже на чорному кольорі менше видно бруд, а хтось зробить вибір на користь такого колірного рішення заради того, щоб показати всім оточуючим свій статус, будучи користувачем саме нових AirPods 2, а не старої моделі, яка вийшла на ринок ще в другій половині 2016 року. При цьому в звіті видання MySmartPrice сказано, що купити цей пристрій для персонального прослуховування музики покупці зможуть за $ 159, якщо говорити про ціну на території Сполучених Штатів.

Іншими словами, цінник у новинки виявиться точно таким же, як у нинішнього покоління, а його, в свою чергу, знімуть з продажу після появи на полицях AirPods 2. Єдине, що в даний час точно невідомо, так це вартість чорного кольору навушників. Якщо виходити з того, що деякі гаджети Apple в такому кольорі коштують дорожче, ніж в інших, то цілком собі може вийти так, що за найсвіжіше колірне рішення доведеться доплатити. Офіційна презентація нових бездротових навушників на основі технології Bluetooth 5.0 LE відбудеться вже 25 березня 2019 року, а пройде вона в США.

загрузка...
Загрузка...

1 коментар

  1. Офіційна – це коли компанія бере і показує ціну на якійсь презентації, а не взята з якогось лівого “надійного” джерела. Як ви вже задовбали зі своїми “жовтими” заголовками.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут