Microsoft, прощай: Нова версія Chrome ОС буде конкурувати з Windows 10

0
5808

«Неповноцінність» нової операційної системи від компанії Google викликає багато суперечок в успіху проекту.

Компанія Google удосконалила свою нову операційну систему, яка раніше перебувала в бета-версії. Тепер Chrome ОС стала повноцінною операційною системою, яка отримала всі ті ж можливості, що і всім відома ОС Windows 10. У новій системі в центрі екрана буде панель схожа з Google-пошуком на Android. Тут також буде доступ через голосове управління. Google відзначає, що тепер є режим «картинка в картинці» за замовчуванням для відтворення відео в браузері, а також налаштування меню. До цього повідомляється, що нова система відрізняється простотою в дизайні, автоматичними оновленнями і тісною інтеграцією з інтернет-службами. Деякі експерти заявляють, що тепер Chrome ОС буде конкурувати з Microsoft, якій доведеться заново доводити свою спроможність.

Читайте також  Всі комп'ютери на Windows 7 примусово обмежили

Основною особливістю Microsoft ОС стало застосування графічного інтерфейсу в управлінні, але тепер цим мало кого можна здивувати. Chrome ОС також заснований на візуалізації об’єктів на робочому столі, але важливою особливістю є те, що всі дії користувач виконує через сторінку браузера, в якій відкриваються веб-додатки з інтернет-магазину Chrome. Внизу розташована панель задач і кнопка виклику списку додатків.

Читайте також  Huawei випустить лінійку преміальних планшетів Huawei MatePad, яка складе конкуренцію iPad Pro

Деякі користувачі вже сказали системам Microsoft «прощай», однак інші все ще скептично налаштовані з приводу виходи Chrome ОС з бета-версії. Наприклад, деякі вважають, що поставлені характеристики в області інформаційної безпеки не здійсненні. Інші ж вважають систему неповноцінною через зовнішнього вигляду, який здається простакуватим.

загрузка...
Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут