Categories: Ґаджети

Головні недоліки Windows 10, за які її всі ненавидять

Share
Час читання: 2 хв.

Випущена влітку 2015 року операційний система Windows 10 виявилася відчутно кращf, ніж 8.1 або вже тим більше 8.0, проте до ідеального програмного забезпечення їй ще дуже далеко. Співробітники американської корпорації Microsoft ще багато років тому могли б створити шикарну ОС, якби вони виконували прохання фанатів, однак замість цього вони вважають за краще впроваджувати інші нововведення, які приходять на розум самим розробникам. Як підсумок – в десятій «вінді» є особливості, через які її всі ненавидять.

Найголовніший недоліків даної операційної системи полягає в тому, що вона володіє просто жахливою системою оновлень. Апдейти самі примусово викачуються на комп’ютер, а потім лунають іншим користувачам. При цьому установка оновлень відбувається автоматично перед включенням і вимиканням комп’ютера. Найчастіше після таких електронний пристрій відмовляється включатися, тому як в процесі установки виникли проблеми.

Компанія Microsoft навмисно не впроваджує в десяту «вінду» настройку, яка б дозволила раз і назавжди відключити можливість отримувати оновлення операційної системи. Навряд чи вона коли-небудь з’явиться в майбутньому. Ще один недолік Windows 10 полягає в тому, що після установки цих самих апдейтів всі нові функції і можливості, були були додані розробниками, автоматично включаються, причому користувачів про це зазвичай ніхто навіть не сповіщає.

Як наслідок – через це комп’ютер може почати гальмувати або працювати повільно, а причиною цього буде служити якесь нововведення в Windows 10, яке впровадили розробники і активували за замовчуванням. На жаль, в даній операційній системі існує ще один великий мінус, який особливо впадає в очі після використання Linux і macOS. Справа в тому, що дане програмне забезпечення має вкрай складні і заплутані настройками, причому вони діляться ще і на планшетні, а також на комп’ютерні.

Замість одного зрозумілого меню налаштувань творці Windows 10 використовують відразу декілька таких, причому складаються вони відразу з декількох рівнів і розділів, в зв’язку з чим розібратися з десятої «вінді» складно навіть просунутому користувачеві, не кажучи вже про початківця.

Скарбик Павло

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

Опублікував
Скарбик Павло
  • Останні записи

    Як зрозуміти, що додаток збирає ваші дані без дозволу

    Щороку ми завантажуємо мільярди додатків на смартфони — щоб швидко спілкуватися, займатися банкінгом, редагувати фото…

    14.11.2024

    Google робить свій смартфон потужнішим за допомогою Linux

    В Android 15 QPR2 Beta 1 Google представила нову функцію - Terminal, що дозволяє запускати…

    14.11.2024

    Apple набирає обертів у галузі ШІ, поки конкуренти зволікають у розвитку

    Apple Intelligence з'явився тільки минулого місяця, і деякі з його найцікавіших функцій будуть доступні з…

    14.11.2024

    В Україні зросла кількість злочинів за участю популярних додатків

    За останні кілька років все частіше виявляється, що месенджери використовуються як інструменти для злочинів. З…

    14.11.2024

    Стало відомо, коли представлять смартфони Samsung Galaxy S25

    Схоже, компанія Samsung не буде вкотре зрушувати терміни запуску своїх флагманських смартфонів ближче до початку…

    14.11.2024

    В OpenAI запропонували владі США та їхнім союзникам об’єднатися для протистояння Китаю у сфері ШІ

    Компанія OpenAI виступила з пропозицією американській владі і союзникам США про створення "Північноамериканського договору зі…

    14.11.2024