Categories: Ґаджети

Халяви не буде: Sony PlayStation 5 вразить всіх

Share
Час читання: 2 хв.

Ігрову приставку PS4 хакерам все ж вдалося зламати, в результаті чого геймери отримали можливість встановлювати на неї піратські версії відеоігор. Проте, є ще простіший спосіб майже безкоштовно грати в ігри. Полягає він у тому, щоб купувати будь-які відеоігри виключно в б/у стані, в якому вони іноді коштують дешевше в 4 – 5 рази, ніж абсолютно нові. Крім того, таку гру потім можна продати навіть з націнкою, заробивши на цьому трохи грошей.

Подібний «лайфхак» використовують дуже багато жителів України і інших країн світу, адже він дозволяє проходити десятки відеоігор щорічно без удару по бюджету, тому як нові ігри в магазинах досить часто коштують близько 2 000 гривень. На жаль, у випадку з Sony PlayStation 5 такою халяви не буде. Диски з іграми для PS4 перепродують по всьому світу, а від цього розробники втрачають доходи. Саме тому у випадку з новою ігровою приставкою геймерів чекає нова система захист.

Навіть якщо раптом геймер купить якусь гру в роздрібному магазині, всередині він не виявить диска для неї. Там буде тільки спеціальний ліцензійний код, який потрібно ввести в магазині PlayStation Store, після чого на Sony PlayStation 5 почнуть завантажуватися через інтернет відеогра. Даний код виявиться одноразовим, тобто ліцензія причепиться до облікового запису. До одного аккаунту можна буде прив’язати на більш трьох ігрових систем, але тут також будуть деякі обмеження і нюанси, подробиць про які поки що немає.

Таким чином, перепродувати відеоігри для PS5 виявиться просто неможливо, хіба що разом з обліковим записом, але на таке навряд чи хтось піде, тому як це занадто складно, та й можна нарватися на обман. Такі заходи допоможуть Sony підвищити доходи розробників, в тому числі своїх ігрових студій, від продажу нових копій відеоігор.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    Наскільки безпечно спати зі смартфоном під подушкою

    Чесно кажучи, я теж час від часу беру телефон у ліжко, хоча знаю, що це…

    15.11.2024

    Компанія 01.ai анонсувала інноваційну ШІ-модель Yi-Lightning

    Компанія 01.ai представила нову модель ШІ Yi-Lightning, схожу з GPT-4. Для навчання моделі використовувалося 2000…

    15.11.2024

    Вийшов безкоштовний ChatGPT для Windows

    Стартап OpenAI офіційно оголосив про вихід загальнодоступної версії застосунку ChatGPT для користувачів ПК під управлінням…

    15.11.2024

    Дизайн Samsung Galaxy A26 показали на якісних рендерах

    Надійний інсайдер під ніком OnLeaks опублікував серію деталізованих зображень ще не анонсованого смартфона. Крім того,…

    15.11.2024

    iOS 18.1 змушує iPhone перезавантажуватися після трьох днів бездіяльності

    Коли вийшла iOS 18, Apple додала дуже цікаву фішку. Тепер iPhone автоматично перезавантажується кожні три…

    15.11.2024

    Як зрозуміти, що додаток збирає ваші дані без дозволу

    Щороку ми завантажуємо мільярди додатків на смартфони — щоб швидко спілкуватися, займатися банкінгом, редагувати фото…

    14.11.2024