Categories: Ґаджети

Халяви не буде: Sony PlayStation 5 вразить всіх

Share
Час читання: 2 хв.

Ігрову приставку PS4 хакерам все ж вдалося зламати, в результаті чого геймери отримали можливість встановлювати на неї піратські версії відеоігор. Проте, є ще простіший спосіб майже безкоштовно грати в ігри. Полягає він у тому, щоб купувати будь-які відеоігри виключно в б/у стані, в якому вони іноді коштують дешевше в 4 – 5 рази, ніж абсолютно нові. Крім того, таку гру потім можна продати навіть з націнкою, заробивши на цьому трохи грошей.

Подібний «лайфхак» використовують дуже багато жителів України і інших країн світу, адже він дозволяє проходити десятки відеоігор щорічно без удару по бюджету, тому як нові ігри в магазинах досить часто коштують близько 2 000 гривень. На жаль, у випадку з Sony PlayStation 5 такою халяви не буде. Диски з іграми для PS4 перепродують по всьому світу, а від цього розробники втрачають доходи. Саме тому у випадку з новою ігровою приставкою геймерів чекає нова система захист.

Навіть якщо раптом геймер купить якусь гру в роздрібному магазині, всередині він не виявить диска для неї. Там буде тільки спеціальний ліцензійний код, який потрібно ввести в магазині PlayStation Store, після чого на Sony PlayStation 5 почнуть завантажуватися через інтернет відеогра. Даний код виявиться одноразовим, тобто ліцензія причепиться до облікового запису. До одного аккаунту можна буде прив’язати на більш трьох ігрових систем, але тут також будуть деякі обмеження і нюанси, подробиць про які поки що немає.

Таким чином, перепродувати відеоігри для PS5 виявиться просто неможливо, хіба що разом з обліковим записом, але на таке навряд чи хтось піде, тому як це занадто складно, та й можна нарватися на обман. Такі заходи допоможуть Sony підвищити доходи розробників, в тому числі своїх ігрових студій, від продажу нових копій відеоігор.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    Google розробляє ШІ, який у 500 разів перевершує ChatGPT

    Google презентувала нову архітектуру нейронних мереж під назвою Titans, яка, за словами її розробників, дозволяє…

    15.01.2025

    Топ недорогих смартфонів на початку 2025 року: найкращі варіанти для бюджету

    Смартфон Google Pixel 8a очолив рейтинг найкращих недорогих смартфонів на початок 2025 року за версією…

    15.01.2025

    Apple розробляє потужний чіп “Hidra” для наступного покоління Mac Pro

    Найближчими місяцями Apple планує запустити новий Mac Pro, який, як очікується, стане найпотужнішим пристроєм у…

    15.01.2025

    США посилюють контроль над світовим ринком ШІ-чипів

    США запроваджують жорсткіші обмеження на експорт чипів та технологій штучного інтелекту, прагнучи зберегти перевагу у…

    15.01.2025

    Samsung не представить один із запланованих смартфонів 22 січня

    Згідно з джерелом, пристрій буде доступний для попередніх замовлень одразу після офіційного анонсу та надійде…

    15.01.2025

    Експерт пояснив приховані ризики ШІ, про які часто не замислюються

    Нещодавно вчені зробили вражаюче відкриття: штучний інтелект уже зараз може створити копію особистості людини всього…

    15.01.2025