Після провальної операційної системи Windows 8 компанія Microsoft вирішила випустити Windows 10, яку вона назвала першою «універсальною ОС» для планшетів і комп’ютерів, в тому числі таких, які оснащені сенсорним екраном. Проте, багатьом власникам ПК дана платформа не припала до смаку, тому як вона все одно була сильно адаптована під електронні гаджети з сенсорним дисплеєм. Протягом багатьох років розробники намагалися всіх переконати, що новітнє програмне забезпечення краще старого, проте зробити це їм так і не вдалося.
Хоч Windows 10 і вийшла влітку 2015 року, але лише на днях кількість комп’ютерів на її базі перевищила ті, що працює на Windows 7, а вона побачила світ ще в 2009 році. На тлі всього цього Microsoft почала створювати нову ОС під кодовою назвою Lite, а від десятої «вінди» практично повністю відмовилася, що багато користувачів вже відчули на собі, коли їх електронний пристрій після установки чергового оновлення вийшло з ладу повністю або частково.
Ще навесні 2018 роки для Windows 10 випустили оновлення Redstone 4, але після його установки деякі комп’ютери переставали включатися. Цілий місяць тоді потрібен був розробникам на те, щоб виправити свій «косяк», хоча до цього нова збірка ОС тестувалася протягом півроку. Апдейт Redstone 5 став ще більш провальним, тому як його установка приводила в ряді випадків до повного зникнення особистих даних користувачів. Виправити цю проблему співробітники Microsoft змогли лише через більш ніж два місяці.
Вишенькою на торті виявилося злощасне оновлення KB4467691, яке розробники випустили тільки для того, щоб закрити пролом у захисті браузера Internet Explorer. Проте, після його установки багато ноутбуків з менш ніж 8 ГБ оперативної пам’яті перестали включатися, в результаті чого їх власникам довелося звертатися в сервісний центр, або ж самостійно встановлювати заново Windows 10. Все це означає, що через створення нової ОС компанія Microsoft відмовилася від повноцінної підтримки десятої «вінди», а це призвело до того, що для неї настане раптовий кінець.
Сьогодні більшість виробників смартфонів робить акцент на ШІ-можливостях своєї продукції. Аналітична компанія SellCell вирішила перевірити,…
Сучасні діти з раннього віку живуть в оточенні гаджетів. Смартфон є найпопулярнішою покупкою для дітей,…
Європейський Союз запускає масштабний космічний проєкт IRIS², спрямований на створення угруповання з 290 супутників зв'язку…
Ринок смартфонів у 2025 році продовжує дивувати користувачів інноваціями, високотехнологічними рішеннями та широким вибором пристроїв…
Користувачі Samsung Galaxy S24 Ultra, які дуже хвалили його антибліковий дисплей, тепер стикаються з проблемами.…
Експерт поділився прогнозами щодо нових продуктів Apple, які ми можемо побачити найближчим часом, і ці…
View Comments
Если бы Майкрософт отбросил свои имперские амбиции, по крайней мере нареканий было бы меньше. Но как же, такой гигант будет еще к кому то прислушиваться. Вот и выпустили гамно, пытавшееся завоевать мир подобно фашистам , считаясь только с собой и своими устремлениями. Даже с восьмеркой работать лучше, чем с хваленной десяткой, которая обогнала семерку только потому, что её массово стали ставить на новые компьютеры. При этом Майкрософт не ведет учет, сколько десяток снесли и перешли на семерки - им эти цифры очень не выгодны.