Categories: Ґаджети

WhatsApp отримав нову функцію захисту, яка потрібна всім

Share

9 січня 2019 року, відбувся реліз нової версії даного програмного забезпечення для мобільних пристроїв, які працюють на базі операційної системи Android. У нього додали нову функцію захисту, який зобов’язаний використовувати кожна людина. Справа в тому, що компанія Facebook вирішила зробити WhatsApp більш безпечним і захищеним. Суть нововведення в тому, що тепер у користувачів є можливість захистити листування за допомогою сканера відбитків пальців. Кожен раз, коли буде потрібно отримати до неї доступ, потрібно буде відсканувати свій палець, і тільки після цього месенджер надасть доступ до конфіденційної інформації, а саме – особистим повідомленнями.

Нововведення вже доступно всім бажаючим в бета-версії WhatsApp з номером збірки 2.19.3, яка зараз доступна для гаджетів на базі Android. Включити або вимкнути захист за допомогою біометричних даних можна буде в настройках, тобто користувачі зможуть самостійно вирішити, використовувати подібну можливість або ж ні. Використовувати нововведення зможуть власники телефонів на базі Android і iOS, але у таких обов’язково повинен бути біометричний датчик.

Нова можливість повинна захистити особисту переписку користувачів, які з яких-небудь причин не використовують захист за допомогою пароля всього телефону. У такому випадку, якщо хтось сторонній отримає доступ до мобільного пристрою, він зможе прочитати всі повідомлення. При активованої захисту в WhatsApp зробити цього вже не вийде, на що і розраховують розробники. Очікується, що у фінальній стабільної версії месенджера подібне нововведення з’явиться до кінця лютого.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нас, виділивши цей текст і торкнувшись вибраного тексту.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    Apple представила нову функцію iOS 18, яка позбавить вас від захитування в автомобілі

    Компанія Apple представила першу хвилю нових функцій iOS 18, які з'являться пізніше цього року. Йдеться…

    17.05.2024

    Android 15 отримав значно більше функцій безпеки та конфіденційності

    Android 15 отримає більше функцій безпеки та конфіденційності, які мають краще захистити кінцевих користувачів. Протягом…

    16.05.2024

    Оперативна пам’ять смартфона: що це і на що вона впливає

    Сьогодні користувач, який вирішив купити новий телефон, вибирає відповідний із тисяч варіантів. Вони відрізняються за…

    16.05.2024

    Ігрова консоль Asus ROG Ally X може отримати 24 ГБ пам’яті LPDDR5X

    Представники видання The Verge нещодавно змогли особисто ознайомитися з майбутньою портативною ігровою консоллю Asus ROG…

    16.05.2024

    Ігрова консоль Nintendo Switch 2 перевершить Xbox Series S за якістю текстур

    Вважається, що у недалекому майбутньому портативний ігровий консолі Nintendo Switch 2 обсяг оперативної пам'яті типу…

    16.05.2024

    Microsoft анонсувала незвичайний геймпад-трансформер для Xbox

    На ньому можна розмістити всі компоненти у будь-якому порядку. Така можливість потрібна геймерам із обмеженими…

    16.05.2024