Приблизний час читання: 5 хв

Windows 10 отримала найбільш довгоочікувану функцію

1

Ось уже як понад три роки компанія Microsoft робить все можливе заради того, щоб зробити операційну систему Windows 10 як можна більш популярною по всьому світу, а для цього в хід йдуть всі засоби і методи. 6 січня 2018 року, розробники випустили нову версію «вінди», в якій з’явилася найбільш довгоочікувана функція. Про неї багато користувачів давно мріяли. Вона дозволяє краще налаштувати комп’ютер під свої потреби, щоб він не жив своєю власністю.

З самого релізу Windows 10 американська корпорація Microsoft робить все можливе заради того, щоб нав’язувати всім користувачам установку нових оновлень, а відмовлятися від них за допомогою спеціального ПО заборонено ліцензійною угодою, нехай дуже багато його і порушують. Лічені години назад відбувся реліз збірки 19H1, яка є інсайдерською. У неї розробники додали спеціальну опцію, що дозволяє відкласти установку апдейта на термін до 7 днів.

Щоб отримати доступ до нової можливості необхідно відкрити розділ «Налаштування», після чого відвідати меню «Оновлення та безпеку», а слідом за цим перейти в “Центр оновлення Windows». Тут буде знаходитися спеціальна кнопка, що дозволяє відмовитися від установки всіх відносин на термін 7 днів. Вибрати більш тривалий термін, на жаль, не можна, тому доведеться щотижня відвідувати цей розділ і натискати на спеціальну кнопку.

Читайте також  Samsung готує серйозного конкурента Xiaomi Mi Band 5

Windows 10 отримала найбільш довгоочікувану функцію

Термін в 7 днів актуальний для збірки Windows 10 у версії Home, тоді як корпоративні ліцензії дозволяють відмовлятися від установки оновлень на термін до 35 днів. Протягом цього часу апдейти не будуть не тільки встановлюватися, але ще і завантажуватися з серверів компанії Microsoft, тим самим витрачаючи інтернет-трафік. При установці збірки «вінди» 19H1 користувачам нічого не повідомляють про появу нової можливості, тому багато гарантовано ніколи навіть не дізнаються про те, що їм стала доступна настільки корисна функція.


Увага! До 10 серпня всі охочі можуть безкоштовно отримати спортивний браслет Xiaomi Mi Band 5, витративши на це всього 2 хвилини.
ДЖЕРЕЛОakket.com

Читайте iTechua.com у «Google Новини»


Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Головний редактор iTechua.com. Дякую, що читаєте нас. Є питання, пропозиція або щось цікаве? Пишіть на skarbykdj@gmail.com

1 коментар

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут