Незвичайний принтер PrintBrush XDR друкує на самих різних поверхнях

557

На сайті Kickstarter почався збір коштів на випуск незвичайного мобільного принтера PrintBrush XDR. У пристрої розмірами 111,2 х 76,5 х 72,7 мм (включаючи стикувальну станцію) використовується струминний принцип друку. А основною особливістю PrintBrush XDR є друк на різноманітних поверхнях з переміщенням принтера рукою користувача. Принтер може друкувати на папері, картоні, тканинах, дереві, пробці, пластику, металі і т. д.

Принтер розрахований на використання спільно з мобільним пристроєм або ПК. Для підключення використовується інтерфейс Wi-Fi IEEE 802.11 n. Крім того, можна використовувати інтерфейс USB.

В принтер вбудований оптичний датчик, який забезпечує рівномірність друку незалежно від швидкості руху. Компенсується не тільки швидкість, але і невеликі повороти (±15°) щодо лінії руху. Максимальна швидкість, з якою можна вести принтер по поверхні, дорівнює 300 мм/с, але розробники рекомендують друкувати зі швидкістю близько 100 мм/с. Дозвіл друку досягає 600 точок на дюйм.

Популярні новини  Розкрито зовнішність аналога бездротової зарядки Apple MagSafe від Realme

Звичайно, є і слабкі місця. Так, розмір області друку обмежений розмірами 12,7 х 152,4 мм, 25,4 х 76,2 мм або 38,1 х 50,8 мм, а точність передачі кольору, обумовлена використанням картриджа CMY, не дозволяє друкувати фотографії. Крім того, слід враховувати, що чорнило є водорозчинними (використовується картридж HP W3T00A), так що часто роздруківки доведеться захищати спеціальним лаком.

Одного картриджа вистачає приблизно на 5000 роздруківок, заряду акумулятора — на 4000. Коли принтер не використовується, він автоматично переходить в сплячий режим. Щоб чорнило не засохли в друкуючій голівці, його слід ставити на спеціальну стикувальну станцію.

Учасникам збору коштів принтер запропонований приблизно за 240 доларів (6 700 грн.). В комплект входить картридж, який протягом першого року використання можна буде безкоштовно обмінювати на новий (не частіше одного разу на місяць).

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я