Приблизний час читання: 3 хв

Intel створили найпотужніший процесор

0
Intel is making further advancements in artificial intelligence with the announcement of the industry’s first neural network processor (NNP) designed for broad commercial enterprise use of AI -- the Intel Nervana Neural Network Processor. The Intel Nervana NNP is specifically designed for AI and optimized for deep learning applications. (Credit: Intel Corporation)
Подальший розвиток штучного інтелекту вимагає не тільки зусиль програмістів, але і відповідного обладнання. Компанія Intel прийняла цей виклик і випустила свій перший процесор по імені Nervana. Про це в інтерв’ю виданню Fast Company, повідомив генеральний директор проекту Навін Рав, пише Знай.
За його словами, виключення графічної складової процесора залишило місце для надшвидкого обміну даними, що дозволяє безлічі чіпів працювати як один великий чіп. Інженери також прибрали кеш-пам’ять, так як для ШІ вона не потрібна. “У нейронних мережах ви заздалегідь знаєте, звідки надходять дані, яку операцію ви збираєтеся застосовувати до цих даних, і куди дані будуть завантажуватися”, — говорить Рав.
Цей пристрій від початку спроектован під машинне навчання. Грати в комп’ютерні ігри на ньому не вийде. Процесор Nervana повинен дати старт змагань в цій ніші між Intel і NVIDIA. Проте, фахівці вважають, що для компанії Intel ця гонка наврядчи буде легкою. Їх конкурент поки однозначно виграє за рахунок досвіду і обсягу продажів.

Читайте iTechua.com у «Google Новини»


Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут