Про це повідомляє Digital Trends.
Особливий хімічний склад MXene має здатність оптимізувати потік електродів. Батареї утримують іони в портах – окислювально-відновних ділянках, щоб зберігати заряд, і кількість таких портів в батареї прямо пропорційно її максимальної місткості.
На відміну від сучасних батарейних мембран, які мають обмежену кількість шляхів для доступу іонів до портів, MXene створює безліч шляхів для проходження іонів. Таким чином, природна висока провідність MXene допомагає швидко переміщати іони, збільшуючи швидкість зарядки.
Кінцевим результатом може стати батарея, яка заряджається всього за частину секунди, замість години або навіть декількох хвилин.
“Якщо ми почнемо використовувати високопровідні наноматеріали для батарейних мембран, то зарядка гаджетів стане дуже швидкою – секунди або хвилини”, – сказав професор Юрій Гогоці.
Mxene поки не готовий для комерційного застосування, однак вчені сподіваються, що його вихід на ринок відбудеться до 2020 року.
Оперативна пам'ять смартфона – це, можна сказати, місток між внутрішнім сховищем і процесором, вона допомагає…
Нещодавно видання Bloomberg поділилося інформацією про те, що Apple розробляє власний чіп Wi-Fi і Bluetooth,…
Авторитетний інсайдер і журналіст Bloomberg Марк Гурман поділився інформацією про те, що Apple працює над…
Google запропонувала змінити свою комерційну політику в бік "пом'якшення", щоб відійти від статусу монополіста, оскільки…
Якщо мій телефон раптом зникне, я буду діяти максимально швидко, щоб повернути його і захистити…
Нещодавно зарубіжні ЗМІ порушили питання про темп і ефективність розробки наступної моделі штучного інтелекту OpenAI,…