Про це повідомляє Digital Trends.
Особливий хімічний склад MXene має здатність оптимізувати потік електродів. Батареї утримують іони в портах – окислювально-відновних ділянках, щоб зберігати заряд, і кількість таких портів в батареї прямо пропорційно її максимальної місткості.
На відміну від сучасних батарейних мембран, які мають обмежену кількість шляхів для доступу іонів до портів, MXene створює безліч шляхів для проходження іонів. Таким чином, природна висока провідність MXene допомагає швидко переміщати іони, збільшуючи швидкість зарядки.
Кінцевим результатом може стати батарея, яка заряджається всього за частину секунди, замість години або навіть декількох хвилин.
“Якщо ми почнемо використовувати високопровідні наноматеріали для батарейних мембран, то зарядка гаджетів стане дуже швидкою – секунди або хвилини”, – сказав професор Юрій Гогоці.
Mxene поки не готовий для комерційного застосування, однак вчені сподіваються, що його вихід на ринок відбудеться до 2020 року.
Наразі плани TSMC у Сполучених Штатах залежать від поточної політичної ситуації. Як повідомляє Digitimes, компанія…
Любителі мобільних пристроїв чекають чергових флагманських смартфонів, і на черзі апарати Samsung Galaxy S. Їхня…
Google випустила безкоштовний застосунок чат-бота Gemini для користувачів iPhone - тепер його можна завантажити в…
Чесно кажучи, я теж час від часу беру телефон у ліжко, хоча знаю, що це…
Компанія 01.ai представила нову модель ШІ Yi-Lightning, схожу з GPT-4. Для навчання моделі використовувалося 2000…
Стартап OpenAI офіційно оголосив про вихід загальнодоступної версії застосунку ChatGPT для користувачів ПК під управлінням…