На борту немає GPS, або альтиметра для того, щоб рахувати пройдені сходинки на сходах, але за такою вартістю це не може бути недоліком. Пристрій працює аналогічно більшості інших фітнес-трекерів, синхронізуючись по Bluetooth з додатком Xiaomi Mi Fit на вашому телефоні і навіть підтримує повідомлення та оповіщення зі смартфона.
Дизайн і функції
Xiaomi Mi Band 3 не дуже привабливий або модний. Але і страшним пристрій назвати ніяк не можна. Екран теж не найяскравіший. Це OLED-панель, але тільки монохромна і, хоча вона чудово читається в приміщенні, але на яскравому сонці з цим виникають проблеми.
Проте, Band 3 коштує менше 700 гривень, і за ці гроші він досить добре відстежує ваші кроки, серцевий ритм, загальну активність і сон. Навіть сенсорний екран працює добре, звичайно гірше ніж у Fitbit Charge 3. Але, для порівняння, Fitbit Alta навіть не має сенсорного екрану зовсім.
Крім того, Mi Band 3 простий у використанні. Щоб розбудити екран, просто натисніть на невелику область з відступом під дисплеєм. З’явиться початковий екран, що показує час, дату і кількість кроків, які ви зробили разом з індикатором виконання, який вказує, наскільки ви досягнете своєї мети. Потім ви перегортуєте вгору або вниз, щоб переміщатися між відображенням кроків, частоти серцевих скорочень, погоди і повідомлень. Для отримання додаткової інформації ви проводите пальцем по лівому або правому краю. А якщо довго натискаєте відступ, то отримуєте можливість вибору різних функцій, або для запуску і зупинки моніторингу вправ.
Термін служби батареї феноменальний, згідно виробника її повинно вистачити на 20 днів роботи на одному заряді (після більш ніж тижня використання, датчик ще не опустився нижче 50%). Браслет є водонепроникним до 50 метрів.
Є багато інших речей, які вміє Xiaomi Mi Band 3. На борту присутній секундомір і будильник, а нагадування можуть бути встановлені в додатку. Також присутній практично повний функціонал для відстеження вправ. Але через відсутність модуля GPS, наявність телефону обов’язково.