Приблизний час читання: 4 хв

Facebook запускає 3D-повідомлення з підтримкою віртуальної реальності

0

Новий тип повідомлень дозволить урізноманітнити спілкування у найпопулярнішій соціальній мережі.

Тепер користувачі зможуть створювати 3D-об’єкти, взаємодія з якими можливо без пристроїв віртуальної реальності, і можливість публікувати їх прямо в Facebook.

На четвертій конференції Oculus Connect, що пройшла 11 жовтня 2017 року, представники Facebook продемонстрували кілька прикладів 3D-повідомлень.

Оновлення дозволить розробникам створювати 3D-об’єкти в Oculus Medium, а також в Facebook Spaces і ділитися ними в стрічці новин.

Наприклад, якщо хтось викладе 3D-зображення фургона, інші користувачі зможуть обертати і розглядати його з усіх боків на екрані своїх смартфонів. Крім того, можна буде відкрити двері і зайти всередину 3D-машинки.

Це цікаве нововведення, популярність якого залежить від розробників. Чи стануть вони робити 3D-об’єкти і публікувати їх. Процес створення одного повідомлення здається досить трудомістким. З іншого боку, розробники для Oculus отримають відмінну можливість продемонструвати власні можливості.

Читайте також  Xiaomi презентувала пилосос для боротьби з кліщами і бактеріями

Facebook запускає 3D-повідомлення з підтримкою віртуальної реальності

Новий тип повідомлень також може вплинути на збільшення числа користувачів пристроїв віртуальної реальності в разі, якщо 3D-об’єкти будуть використовуватися для попереднього перегляду ігор або демонстрації нового контенту.

джерело

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут