Dell показала комп’ютер XPS 13 в білому кольорі

177

Dell XPS 13 вже протягом кількох років утримує титул найкрасивішого Windows-ноутбука. До останнього часу цей комп’ютер з безрамковим екраном був доступний в різних колірних оформленнях, але внутрішня частина у всіх залишалася чорною. Тепер же Dell показала повністю білу версію XPS 13 і виглядає вона просто розкішно.

Виробник планує представити комп’ютер на виставці CES 2018, але надав можливість поглянути на білий ноутбук ще за кілька місяців до заходу. У новинці зміниться не тільки зовнішній вигляд. USB 3.0-порти замінили на три USB-C, а замість SD-рідера тут чогось впихнули microSD-рідер. Змінили також місце розташування камери і тепер вона розташована не в лівому нижньому кутку, а посередині, що робить її використання набагато зручнішим. Крім того, як повідомляє TechRadar, в модулі камери помічено два об’єктива, що безпосередньо вказує на наявність інфрачервоної камери для Windows Hello. Це була одна з небагатьох функцій, якої бракувало попереднім моделям Dell XPS. Зміни зазнали також матеріали корпусу. Замість карбонового покриття внутрішньої частини тепер використовується інший матеріал. Dell стверджує, що вона не хотіла просто фарбувати звичайне карбонове покриття, а його білий варіант не задовольнив творців ноутбука, тому довелося використовувати інші матеріали.

Нагадаємо, що в серпні цього року Dell оновила лінійку комп’ютерів XPS і оснастила їх новими процесорами Intel восьмого покоління.

Як вам білий варіант Dell XPS 13? Розкажіть в коментарях.

джерело