Приблизний час читання: 5 хв

Нові навушники від “Google” синхронно перекладають з 40 мов

0

4 жовтня на презентації в Сан-Франциско “Google” представили бездротові навушники “Google Buds”. Їм надали низку інноваційних функцій. Однак працюють вони лише зі смартфонами нового покоління “Pixel”.

Про це повідомляє сайт про інновації “Futurism”.

Навушники “Pixel Buds” створені не лише, щоб слухати музику. Їх характеристики суттєво перевищують функції традиційних аналогів. Вони підключаються до смартфону за допомогою Bluetooth-інтерфейсу і для зручності пов’язані між собою спеціальним шнуром. Управління проводиться за допомогою дотиків до правого навушника. Заряду аксесуару, як запевняють розробники, має вистачити на 24 години.

Новинка дозволяє підключатися до цифрового помічника “Google Assistant”. Для його активації слід лише доторкнутися до невеликого “тачпаду”, який розташований на правому навушнику. Саме управління буде вестися за допомогою голосових команд. Наприклад, користувач може попросити його включити певну пісню, зробити дзвінок, відповісти на повідомлення, підказати дорогу тощо.

Читайте також  Оголошена офіційна ціна ігрової консолі Sony PlayStation 5

Родзинкою навушників “Pixel Buds” є можливість синхронного перекладу. Пристрій здатен прослуховувати мову співрозмовника та передавати її зміст в режимі реального часу. На сьогодні навушники підтримують 40 мов.

“Pixel Buds” \ Фото Google Blog

Навушники від “Google” поставляються в фірмовому футлярі з тканинною обшивкою. Його призначення не обмежується тільки зручним зберіганням та транспортуванням. Футляр можна застосовувати для підзарядки.

“Pixel Buds” вже доступний для попереднього замовлення за 159 доларів (понад 4 тисячі гривень). А офіційний їх продаж почнеться в листопаді поточного року.

“Pixel Buds” \ Фото Google Blog

Читайте iTechua.com у «Google Новини»


Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Головний редактор iTechua.com. Дякую, що читаєте нас. Є питання, пропозиція або щось цікаве? Пишіть на skarbykdj@gmail.com

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут