Google прослуховує своїх користувачів навіть після телефонних розмов

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

Google не приховує факт прослуховування власних користувачів, проте і не афішує цього. Мова не просто про розмови по телефону. Смартфон може вести стеження просто перебуваючи поруч. Відповідний факт вказано в «угоді для користувачів».

Реклама

Зібрані в користувачів дані Google передає в базу даних для навчання штучного інтелекту, повідомляє «МК». Програма підлаштовується під інтереси користувачів і, теоретично, може зробити продукти компанії більш зручними для окремого клієнта.

При цьому експерти підкреслюють, що дані можуть виявитися в руках зловмисників, а також дані можуть вживатися проти власника гаджета. Відзначається, що видалити відомості про себе можна за допомогою спецсервісу myactivity.google.com, який зберігає досьє, зібраної Google на основі активності в Мережі. Якщо авторизуватися там, то можна видалити всі конфіденційні дані.

джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Скарбик Павло
Скарбик Павло
Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: