Приблизний час читання: 5 хв

Apple Watch Series 3 отримує оновлення WatchOS 4.0.1 для виправлення проблеми з підключенням

0

Власники пристроїв Apple повинні бути задоволені швидкістю, з якою технічний стан фіксує деякі проблеми з його продуктами. Коли користувачі Apple iPhone 8 і Apple iPhone 8 Plus почули статичну реакцію на навушники під час телефонних дзвінків, Apple швидко випустила iOS 11.0.2, щоб зробити дзвінки нормальними. Крім статичної проблеми з останніми випущеними iPhone, Apple також зіткнулася з деякими недавніми проблемами з Apple Watch Series 3.

Перша версія Apple Watch поставляється з вбудованим радіо LTE, Apple Watch Series 3 не потребує пари з iPhone, щоб відправляти/отримувати тексти і підключатися до Інтернету. Автономний smartwatch також може здійснювати/приймати телефонні дзвінки сам по собі. Але за два дні до повторного запуску годинника, Wall Street Journal опублікував заяву від Apple, в якому було вказано, що «коли Apple Watch Series 3 приєднується до мереж Wi-Fi без аутентифікації, без можливості підключення, може час від часу запобігати використання стільникових даних» .

Читайте також  Huawei почне віддавати ноутбуки в оренду

Apple пообіцяла, що оновлення програмного забезпечення виправить проблему підключення, яку генеральний директор Тім Кук назвав «другорядною» і рідкісною. І в середу це оновлення з’явилося з випуском watchOS 4.0.1. В Apple не сказали, що це оновлення виправить всі проблеми, які були у користувачів. Ці проблеми включають в себе нездатність активувати Siri в деяких випадках і проблеми, пов’язані з відключенням стільникового зв’язку. Помилка підключення також негативно позначилася на здатності Apple Watch Series 3 здійснювати телефонні дзвінки по мережі, що належить певним операторам.

З огляду на, що з WatchOS 4.0.1 виправив проблеми з підключенням Apple Watch Series 3, ті, у кого є годинник, тепер можуть користуватися автономними можливостями продукту.

WSJ

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут