Вийшов перший джейлбрейк для Apple Watch

0
81

Незважаючи на всі спроби Apple запобігти цьому, хакер Tihmstar випустив джейлбрейк для Apple Watch, орієнтований на розробників – повідомляє WCCFTech.

Новий джейлбрейк сумісний з Apple Watch Series 3 під керуванням watchOS 4.1. За словами хакерів, він, як і версія для iOS, відкриває повний доступ до годинника і встановленої на них системі.

Джейлбрейк дозволяє читати і змінювати кореневу файлову систему, як і в випадку з версією для iOS. Але ключова відмінність в тому, що він не призначений для звичайних користувачів. Tihmstar передбачає, що його основною аудиторією стануть розробники.

Саме тому можна забути про Cydia, а разом з нею і про безкоштовні додатки, різні Твікои, поліпшення, кастомізації watchOS та інше. Джейлбрейк створений, щоб допомогти професіоналам досконально розібратися в Apple Watch.

Звичайно, будь-який бажаючий може встановити його на свій пристрій – для цього необхідно перейти на портал GitHub: там знаходиться інструкція та всі необхідні файли. Дуже важливо пам’ятати, що це все ще сирий продукт, тому діяти варто акуратно.

Очікувати оновленя і підтримку Cydia в майбутніх версіях джейлбрейка варто про це забути. Tihmstar каже, що не планує далі працювати над поліпшенням системи.

загрузка...
Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут