Categories: Ґаджети

Названий найголовніший недолік Windows 10

Share
Час читання: 2 хв.

Операційна система Windows 10 була випущена кілька років тому. За весь час свого існування вона отримала безліч оновлень, в тому числі кілька великих, однак багато її недоліків як і раніше так і не вирішені, тому як Microsoft, швидше за все, не вважає їх такими, проте у користувачів і експертів абсолютно інша думка щодо цього рахунок.

27 липня 2018 року, вдалося визначити найголовніший недолік десятої «вінди», яким незадоволені практично всі. Зовсім недавно у Великобританії проводилося опитування, в результаті якого вдалося з’ясувати, що практично кожен третій користувач Windows 10 змушений звертатися за допомогою до фахівців після установки великих оновлень, які буквально ламають комп’ютер.

Через апдейт електронний гаджет починає працювати повільно, гальмувати, зависати, самовільно перезапускатися, або він взагалі відмовляється запускати раніше встановлені додатки.Найголовніший недолік Windows 10 складається в системі установки оновлень, які Microsoft буквально насильно змушує встановлювати.

В операційній системі немає настройки, яка б дозволила раз і назавжди відмовитися від всіх апдейтів, щоб комп’ютер їх навіть ніколи не шукав.

Для цього доводиться використовувати додаткове програмне забезпечення, що створює незручності, та й не всі користувачі знають, як його потрібно використовувати.Компанія Microsoft навмисно не звертає уваги на дану проблему, намагаючись таким чином добитися того, щоб всі користувачі використовували саме нове і свіже програмне забезпечення, хоча реальним людям це абсолютно не потрібно, тому як набагато важливіше мати стабільно працюючий комп’ютер, ніж після кожного оновлення займатися вирішенням виниклих проблем.

Саме нав’язливі і примусові оновлення по праву можна вважати найголовнішим недоліком десятої «вінди».

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    Apple оголосила про завершення підтримки двох культових моделей iPhone

    Ряди "вінтажних" і "застарілих" пристроїв Apple поповнили одразу кілька гаджетів. Що ще відомо Нагадаємо, що…

    15.11.2024

    4 прості налаштування, які допоможуть продовжити час роботи пристрою

    Пам'ятаєте ті часи, коли телефони могли працювати кілька днів без підзарядки? Це було реально, особливо…

    15.11.2024

    Xiaomi анонсувала нову версію операційної системи HyperOS 2

    Компанія Xiaomi анонсувала вихід нової операційної системи HyperOS 2, яка буде заснована на Android 15.…

    15.11.2024

    Wi-Fi 8 запропонує швидкість як у Wi-Fi 7, але з більшою надійністю

    Бездротові технології продовжують розвиватися. Хоча організація IEEE ще не затвердила стандарт Wi-Fi 7, уже ведеться…

    15.11.2024

    Акції Samsung досягли максимального зростання з початку 2021 року

    Здавалося б, південнокорейського гіганта Samsung Electronics вже довго переслідують невдачі, і котирування його акцій з…

    15.11.2024

    Названо точну дату презентації Samsung Galaxy S25

    Кілька днів тому в мережі з'явилася інформація, що Samsung проведе презентації серії Galaxy S25 вже…

    15.11.2024