Оголошена нова бета-версія Android Wear, створена на Android 8.0 Oreo

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

Хоча Android Wear не добилася значних успіхів щодо своїх конкурентів (Samsung Tizen і Apple WatchOS), Google оголосила, що бета-версія Android Wear тепер доступна для прошивки на тестовому пристрої або через емулятор Android, пише iTechua.com

Реклама

Google згадує оновлення «в основному технічне оновлення.» Це означає, що оновлення Android Wear, ймовірно, буде інкрементальне оновлення що всієї лінії Android Wear 2.X.

Google пропонує «Канали сповіщення» в своїй наступній версії Android Wear, щоб користувач міг налаштувати види сповіщення, які надходять через SmartWatch. Крім того, Android Wear встановлює більш суворі обмеження на обслуговування, які можуть виконуватися у фоновому режимі, одночасно зменшуючи частоту перевірки розташування фону. Це повинно значно збільшити термін служби батареї.

В даний час єдиний SmartWatch, який ви зможете протестувати практично, є LG Watch Sport. В іншому випадку ви можете завжди тестувати програми Android Wear через Android-емулятор, якщо ви хочете розробляти програми для Android Wear.

Проте, Google, схоже, не поспішає покращувати Android Wear. З огляду на те, що у Apple і Samsung вже є досить велике запаморочення, Google, можливо, не захоче працювати над Android Wear, якщо вони дійсно хочуть конкурувати в просторі смарт-годинників.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Скарбик Павло
Скарбик Павло
Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: