Приблизний час читання: 4 хв

Оголошена нова бета-версія Android Wear, створена на Android 8.0 Oreo

0

Хоча Android Wear не добилася значних успіхів щодо своїх конкурентів (Samsung Tizen і Apple WatchOS), Google оголосила, що бета-версія Android Wear тепер доступна для прошивки на тестовому пристрої або через емулятор Android, пише iTechua.com

Google згадує оновлення «в основному технічне оновлення.» Це означає, що оновлення Android Wear, ймовірно, буде інкрементальне оновлення що всієї лінії Android Wear 2.X.

Google пропонує «Канали сповіщення» в своїй наступній версії Android Wear, щоб користувач міг налаштувати види сповіщення, які надходять через SmartWatch. Крім того, Android Wear встановлює більш суворі обмеження на обслуговування, які можуть виконуватися у фоновому режимі, одночасно зменшуючи частоту перевірки розташування фону. Це повинно значно збільшити термін служби батареї.

Читайте також  Швидше, ніж AMD. Intel представила процесори 11-го покоління для ноутбуків

В даний час єдиний SmartWatch, який ви зможете протестувати практично, є LG Watch Sport. В іншому випадку ви можете завжди тестувати програми Android Wear через Android-емулятор, якщо ви хочете розробляти програми для Android Wear.

Проте, Google, схоже, не поспішає покращувати Android Wear. З огляду на те, що у Apple і Samsung вже є досить велике запаморочення, Google, можливо, не захоче працювати над Android Wear, якщо вони дійсно хочуть конкурувати в просторі смарт-годинників.

Читайте iTechua.com у «Google Новини»


Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут