Categories: Ґаджети

WhatsApp ощасливив всю планету приголомшливою функцією

Share
Час читання: 2 хв.

Месенджер WhatsApp отримав підтримку каналів, які можна створювати з групових бесід. Відрізняються ці дві речі тим, що в перших публікувати повідомлення можуть тільки адміністратори, а всі інші мають можливість лише їх читати. У випадку з чатами, писати повідомлення можуть всі учасники, що потрібно далеко не завжди. За рахунок нової функції журналісти, блогери, газети, ЗМІ та інші джерела інформації можуть зібрати лояльну собі аудиторію і доносити до них якусь інформацію.

На жаль, зараз WhatsApp підтримує групові бесіди та чати до 256 чоловік. Ще в 2016 році цей показник був обмежений 100 користувачами. В майбутньому, як повідомляють деякі джерела, розробники збираються взагалі прибрати обмеження на число передплатників, принаймні для каналів. Це зробить їх набагато більш популярними не тільки серед користувачів, але ще і серед джерел контента.

З появою в месенджері каналів у авторів з’явилася можливість заробляти гроші, а це значить, що тепер вони можуть публікувати в WhatsApp будь-який контент. Від цього всі залишаються в плюсі. Автори отримують грошові кошти, а передплатники – цікавий їм контент на ті теми, які їм найбільш симпатизують. Нова функція ощасливила мільйони людей, тому як вона стала основою для майбутньої модернізації всього сервісу.

Залишається вірити, що команда розробників розширить можливості свого дітища по частині роботи з каналами до кінця літа, щоб всі бажаючі могли почати заробляти гроші на меседжер, або ж просто ділитися з оточуючими будь-якою інформацією.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    Що нового з’явилося в iOS 18.2 beta 3: огляд оновлень і функцій

    Компанія Apple випустила чергові бета-версії своїх ОС і внесла в них кілька помітних змін і…

    12.11.2024

    Apple запатентувала інноваційні ремінці для годинників з додатковими функціями

    Компанія Apple запатентувала нову технологію, яка може значно розширити можливості смарт-годинника Apple Watch з моніторингу…

    12.11.2024

    Apple планує випустити смарт-камеру для дому

    Ходять чутки, за якими компанія Apple розробляє дисплей для розумного будинку. Він може працювати на новій системі…

    12.11.2024

    Samsung Galaxy S24 vs iPhone 16: який смартфон кращий

    Базові смартфони флагманських лінійок порівняли за якістю екрану та камер, продуктивності та автономності. Що ще…

    12.11.2024

    Опубліковано свіжі зображення флагмана Samsung Galaxy S25 Ultra

    Головною відмінністю Samsung Galaxy S25 Ultra від Samsung Galaxy S24 Ultra є закруглені краї. Раніше…

    12.11.2024

    Google випустить спеціальний додаток нейромережі Gemini для iPhone

    Схоже, Google вже тестує окрему програму Gemini для смартфонів Apple. Про це розповів профільним ЗМІ…

    12.11.2024