Видання Kotaku, яке є найавторитетнішим в ігровому співтоваристві, повідомило про розробку компанією Google спеціального ігрового сервісу, який дозволить людям з усього світу грати навіть на офісних комп’ютерах в консольні ігри з максимальними графічними настройками. Буде потрібно тільки швидкий інтернет зі швидкістю від 50 Мбіт / с і вище. Одночасно з його запуском «пошуковий гігант» випустить на ринок свою першу в історії ігрову приставку.
Новинка буде коштувати зовсім мало, але при цьому вона дозволить відмовитися від використання комп’ютера, планшета або смартфона, тобто, по суті, спеціальний пристрій від Google можна буде підключити до телевізора і інтернету, після чого використовувати ігровий сервіс. Багато ігор в ньому виявляться безкоштовними, за рахунок чого «пошуковий гігант» і має намір виграти конкуренцію у Sony і Microsoft, які зараз працюють над PlayStation 5 і новим Xbox.
В основі двох нових продуктів Google будуть лежати хмарні обчислення, тобто коли робота з графікою відбувається на серверах «пошукового гіганта», а користувачеві передається лише потік відео та звуку, але без затримок, в результаті чого в підсумку можна спостерігати не кіно, а повноцінний ігровий процес. За даними джерела, дана IT-корпорація ось уже як кілька років працює над своїм проектом, а щоб зробити його успішним вона навіть залучила багатьох колишніх співробітників Nintendo, Microsoft, Sony і EA.
Samsung повернула собі лідерство на світовому ринку складних смартфонів, значно збільшивши свою частку ринку з…
Стартап Ілона Маска xAI, що спеціалізується на штучному інтелекті, близький до залучення інвестицій на суму…
Авторитетний "Samsung-інсайдер" Ice Universe повідомив, що під час внутрішнього тестування розробники оболонки One UI 7…
Буквально нещодавно компанія Apple випустила першу партію комп'ютерів на чипах M4. Найімовірніше, цього року більше…
Глава компанії Huawei Річард Ю офіційно заявив, що презентація нової флагманської серії HUAWEI Mate 70…
За даними китайської дослідницької компанії, Samsung планує випустити свої перші окуляри доповненої реальності в третьому…