Google додала довгоочікувану функцію в «вбивцю» WhatsApp

Найбільш відомим і популярним месенджером серед власників смартфонів на базі операційних систем Android і iOS є WhatsApp, який поза конкуренцією за кількістю користувачів, число яких в травні нинішнього року перевалило за 1,5 млрд чоловік. Компанія Google побачила в цьому можливість створити його «вбивцю», запуск якого планується вже зовсім скоро. Сьогодні вона додала в Android Messages нововведення, появи якого дуже давно чекали.

В недалекому майбутньому абсолютно в усі смартфони на базі Android буде вбудовано оновлений додаток Messages, який стане частиною пакету Google Apps (GApps). Він буде представляти із себе повноцінний месенджер, який прямо «з коробки» зможе працювати на всіх телефонах без необхідності встановлювати стороннє ПО або робити що-небудь ще. За рахунок цього «пошуковий гігант» сподівається переманити у WhatsApp значну частину аудиторії.

Сьогодні, 18 червня 2018 року, Google додала довгоочікувану функцію в майбутнього «вбивцю» WhatsApp, завдяки якій їм тепер можна користуватися в веб-браузері комп’ютера. Для цього необхідно відкрити в інтернет-браузері на PC або Mac спеціальну сторінку , після чого відсканувати одноразовий код на ній за допомогою камери смартфона. Слідом за цим звертатися через Android Messages стане можливо на звичайному комп’ютері, в тому числі відправляти файли.

Ми пояснюємо, що зараз Android Messages – це лише додаток з розширеними можливостями для роботи з звичайними SMS. До кінця осені Google обіцяє перетворити його в «вбивцю» WhatsApp, створивши на базі цього додатка повноцінний месенджер, через який можна буде безкоштовно обмінюватися повідомленнями, пересилати файли і навіть дзвонити. Відразу після запуску, можливо, сервіс перейменують в Android Chat, проте точне рішення на цей рахунок компанія ще не прийняла.

Зараз же Google розширює функціонал Android Messages не просто так, а для його тестування перед запуском повноцінного месенджера. Поступово користувачам будуть ставати доступні всі більш нові опції, поки не трапиться реліз «вбивці» WhatsApp. Оскільки за реалізацію проекту відповідають співробітники «пошукового гіганта», а не хтось інший, то ніяких сумнівів в якості готового продукту бути просто не може.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

3 КОМЕНТАРІ

  1. Шо вони там курять в тому Google? Allo, hangs out, messages то хто серед них вбивця вкінці кінців? Я вже мовчу про тону інших месенджерів. То щось запускають то закривають, та зробіть нарешті щось одне і нормальне.

    Сайт ваш дуже цікавий але приберіть трохи реклами бо нереально читати. Ще би то реклама була жесть одна “Мой муж был скорострелом”

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я