Apple випустила нову рекламу iPad Pro (відео)

Час читання: < 1 хв.
Apple випустила нову рекламу iPad Pro (відео)
Apple випустила нову рекламу iPad Pro (відео)

Apple опублікувала нове рекламне відео iPad Pro, створене, ймовірно, щоб згладити відчуття від попереднього, яке сподобалося не всім. Новий ролик присвячений можливостям планшетного комп’ютера для творчих професій.

Реклама

Відео під назвою «Світи, створені на iPad» демонструє акторку Софію Вайлі (Софія Вайлі) на зеленому тлі, що допомагає додавати спецефекти. Екран поділяється на три частини, на кожному з яких виникає власне анімоване тло, яке змінюється в міру того, як актриса бігає, стрибає, повзає і парить по віртуальних просторах.

На основному відео сам iPad Pro не з’являється, але він є у вертикальній версії реклами з розділу Shorts разом з деякими додатковими кадрами створення анімації на планшеті. В описі відео Apple запевняє, що комп’ютерна графіка у всіх трьох випадках була створена на iPad Pro з процесором M4 та стілусом Apple Pencil Pro.

На початку місяця Apple випустила рекламний ролик iPad Pro, на якому безліч предметів минулого знищується гідравлічним пресом. Деяким представникам громадськості це відео не сподобалося і компанії навіть довелося вибачатися за нього.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.