PlayStation VR2 можна буде підключити до ПК

Для цього ігровий підрозділ Sony готує спеціальний адаптер.

Час читання: < 1 хв.

Про це говорить документ, опублікований користувачем X під ніком Brad Lynch. На початку року компанія вже планувала поєднати гарнітуру PS VR2 з комп’ютерами. Наразі ідея підтверджується відповідним сертифікатом. Адаптер отримав назву PlayStation VR2 PC Adapter та позначається номером CFI-ZVP1. Пристрій буде проводитись у Китаї.

Реклама

Схоже, Sony має намір освоювати ринок ПК. Портування популярних ексклюзивів та одночасний реліз відразу на двох найпопулярніших платформах довели зацікавленість геймерів у проектах компанії, що відповідно принесло додатковий прибуток. Ймовірно, наступним кроком стане перенесення тайтлів для шолома віртуальної реальності та можливість використовувати PS VR2 в іграх від сторонніх розробників.

ДЖЕРЕЛОx.com

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.