Google не стала змінювати дизайн або «начинку» Pixel Tablet: користувачів все також зустрічає металевий корпус і 11-дюймовий IPS-екран з частотою оновлення 60 Гц. Серцем планшета є сумно відома платформа Google Tensor G2, яка працює разом із 8 ГБ оперативної пам’яті.
Раніше Pixel Tablet продавався в парі з магнітною док-станцією, що перетворює планшет на зразок розумного дисплея або хаба розумного будинку. Тим не менш, такий підхід особливого успіху не отримав, і Google вирішила повернутися до класичного комплекту, що складається із зарядного пристрою та самого планшета.
Мабуть, головним конкурентом Pixel Tablet у своєму ціновому сегменті є iPad 10 покоління (2022), який має дуже схожий набір характеристик. Дітище Apple оснащується вдвічі меншим обсягом ОЗП (4 ГБ), проте його процесор, A14 Bionic, відрізняється кращою продуктивністю та енергоефективністю. Крім того, iPad може бути розблокований за відбитком пальця (Pixel Tablet біометричних датчиків не має) та оснащується дещо більшим (на 8%) акумулятором.
Не беручи до уваги відмінності в дизайні та ОС, можна сказати, що навіть після зниження ціни аргументів на користь вибору Pixel Tablet не так вже й багато: це, як і раніше, досить «сире» пристрій, що не відрізняється витонченістю та продуктивністю. Мабуть, планшет від Google сподобається лише фанатам бренду, готовим заплющувати очі на багато технічних нюансів.
Pixel Tablet доступний для покупки за ціною 399 доларів США.