Apple випадково розкрила інформацію про оновлення дисплея iPad Pro

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Apple вже пройшла свій звичайний цикл оновлення iPad Pro після того, як попередню модель випустили в жовтні 2022 року. Останні повідомлення натякають на те, що анонс призначено на “початок травня” цього року, де Apple представить нові моделі iPad Pro та iPad Air, хоча сам захід здається малоймовірним. Незважаючи на передбачувану відсутність завзяття з боку Apple, очікується, що ці нові моделі iPad принесуть значні зміни, особливо в області дисплея.

Остання бета-версія iPadOS, можливо, пролила світло на плани Apple, підтвердивши давні чутки про OLED-дисплей. Відповідно до посилань у вихідному коді бета-версії iPadOS 17.5 для розробників, існує чотири майбутні моделі iPad Pro, і вони оснащені OLED-дисплеєм – на відміну від LCD або Mini LED дисплеїв існуючих моделей.

Як повідомляє 9to5Mac, ці чотири екземпляри в коді позначають два розміри дисплея – 11-дюймовий та 12,9-дюймовий – з Wi-Fi-only та стільниковими моделями для кожного. Не лише підтверджує перехід на технологію OLED.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Терміни виходу нових моделей iPad затримуються вже кілька разів: зі звичайного березневого графіка вони зсуваються на травень, і саме тоді Apple може випустити ці моделі. Промислова аналітична група DSCC зазначає, що причиною затримок стала нерішучість Apple у виборі нових постачальників дисплеїв.

Велике оновлення, але без свята

Якщо вірити подальшим повідомленням, Apple, швидше за все, пропустить офіційний захід і тихо випустить нові моделі iPad Pro і iPad Air, як і оновлений MacBook Air минулого місяця. Це трохи пригнічує, тому що моделі iPad 2024 року, швидше за все, зазнають значних оновлень.

На додаток до пропонованих OLED-дисплеїв, iPad Pro, як очікується, буде оснащений кремнієм M3, більш тонким профілем, зменшеними рамками дисплея, фронтальною камерою вздовж довшого краю та додатковим матовим покриттям, яке забезпечить враження паперу під час листа за допомогою Apple Pencil. iPad Air 2024, тим часом, швидше за все, буде оснащений чіпом M2, оновленою орієнтацією фронтальної камери, як у Pro, і 12,9-дюймовим дисплеєм – вперше для Air.

Новий Apple Pencil також з’явиться

Крім цих оновлень, Apple Pencil тепер підтримуватиме нові жести, включаючи жест “стиснення”, який також був підтверджений згадками у вихідному коді. 9to5Mac також додає інформацію про два додаткові жести – “довгий стиск” і “подвійний стиск”. Цілком ймовірно, що Apple впровадить функцію сильного натискання в нове покоління Apple Pencil, а не Apple Pencil 2, який в даний час не має точок натискання по краях.

Раніше повідомлялося про підтримку функції Find My для Apple Pencil, що ще більше зміцнює передумови появи нової моделі з ультраширокополосними можливостями. Поряд зі змінами Apple Pencil, Apple, швидше за все, оновить Magic Keyboard, додавши більш міцний алюмінієвий корпус і збільшений трекпад.

Як згадувалося вище, ці продукти мають бути офіційно представлені до травня. Подальші затримки можуть відвернути увагу від майбутньої в червні конференції WWDC, на якій Apple, як очікується, продемонструє свою майстерність у галузі штучного інтелекту за допомогою розумнішої Siri, змін у дизайні iOS 18 та досконалішого програмного забезпечення у всій лінійці своїх продуктів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.