Razer випустила флагманські геймпади Kishi Ultra та Kishi V2 для смартфонів та планшетів

Ці аксесуари здатні перетворити мобільний пристрій на портативну консоль.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Компанія Razer представила відразу два нових геймпати для мобільних пристроїв та ПК. Серед новинок — монструозний Kishi Ultra та більш бюджетний Kishi V2 (USB-C).

Razer Kishi Ultra отримав ергономічні ручки, механічні тактильні кнопки, 8-позиційний D-Pad та повнорозмірні тригери з ефектом Холла. При цьому контролер сумісний зі смартфонами та планшетами з діагоналлю до 8 дюймів. Девайс підтримується як Android, і iOS. Серед інших плюсів – 3,5 мм роз’єм для навушників, порт USB-C для наскрізної зарядки потужністю до 15 Вт, дві зони підсвічування Razer Chroma RGB.

Razer оцінила Kishi Ultra у Китаї у 1199 юанів (~15 500 рублів).

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Razer Kishi V2 (USB-C) пропонує стандартні тригери, стики та кнопки. Тут немає механіки, датчиків Холла чи підсвічування. Натомість девайс зберіг наскрізний порт USB-C із зарядкою потужністю 15 Вт.

За Razer Kishi V2 компанія вимагає 799 юанів (~4 500 гривень).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.