Apple Watch Series X показали на шикарних рендерах з усіх боків

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Напередодні швидкого виходу ювілейних Apple Watch Series X автор YouTube-каналу AppleTrack Сем Коул спільно з дизайнером concept_central показали своє бачення майбутнього смарт-годинника Apple.

Рендери відображають усі попередні інсайди та чутки щодо Apple Watch Series X, включаючи більш тонкий корпус, магнітне кріплення для ремінців, грати динаміків та кнопку «Дії».

 

За даними інсайдерів, магнітне кріплення ремінців дозволить оснастити годинник акумулятором більшого розміру та встановити додаткові датчики для моніторингу здоров’я. Крім того, ювілейні Apple Watch можуть отримати яскравіший екран з більш тонкими рамками. Ну а найголовнішою зміною Apple Watch Series X може стати вбудований тонометр для вимірювання артеріального тиску.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Швидше за все, Apple представить новий смарт-годинник на презентації iPhone 16 у вересні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.